Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit kéne megnéznünk barátnőbbe...

Skynet2042 kérdése:

Mit kéne megnéznünk barátnőbbel első alkalommal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 8 hónapja együtt vagyunk, és meg szeretnénk együtt nézni egy filmet, amire még nem volt példa ezelőtt. Ez egy ilyen osszbújós, esti kis filmezés lenne, még a műfajt se tudom, hogy milyennek kéne lennie..remélem tudtok segíteni!

2016. máj. 15. 21:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Remélem azért nem az én hibám hogy nem tudsz filmet választani :) nem ismerlek se téged se a barátnődet nem tudom mit szerettek és mit nem, ezt csak ti tudjátok :) és az én baráti körömbe (a lányok is) utálják az ilyen romantikus filmeket, sőt kifejezetten a horrort szeretik. Én ezért ajánlottam ezt. Nem mondtam hogy kötelező azt néznetek, én csak ajánlottam valamit, és megértem ha neked/nektek ez nem tetszik. Akivel pedig "vitáztam" sajnos nem fogta fel hogy nekem is és neki is más az ízlésünk. És zavarta hogy mást szeretek, és ezek szerint bántja hogy nekem a lány ismerőseim is az ilyen véres és durva horrort szeretik. De szerintem neked ennél sokkal több eszed van :) de mondhatok más filmet is.

-Valami Amerika 1-2

-Üvegtigris

-Alkonyat (ha esetleg romantikusabra vágytok)

-Elhúrcolva (nem vagyok biztos benne hogy ez a címe, de ez ilyen akció film)

-Gyakornokok (ez vígjáték)

2016. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
És ne haragudj, nem akartam balhét meg nem akartam vitázni a kérdésed alatt, csak nem bírom azokat az embereket akik beleugatnak valamibe amihez semmi közük nincs (az más ha te lettél volna, mivel te kérdezted, de neki semmi köze nem volt hozzá) Plusz mondhatni idegbeteg vagyok és hamar felhúzom magam bármin.
2016. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!