Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit kéne megnéznünk barátnőbbe...

Skynet2042 kérdése:

Mit kéne megnéznünk barátnőbbel első alkalommal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 8 hónapja együtt vagyunk, és meg szeretnénk együtt nézni egy filmet, amire még nem volt példa ezelőtt. Ez egy ilyen osszbújós, esti kis filmezés lenne, még a műfajt se tudom, hogy milyennek kéne lennie..remélem tudtok segíteni!

2016. máj. 15. 21:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Buták vagytok. :(
2016. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Sájnálom hogy ilyen nagy b*lfasz vagy ;) Neked az a véleményed nekem ez. Szóval ha nem tetszik ne vedd Figyelembe az enyémet és kussolj
2016. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
12: őh...izé...úgyis az enyimé az utolsó szó :D
2016. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed kedves ;) szeretnéd ha meghagynám neked az utolsó szót?
2016. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Meleg vagy? Csak úgy mellékesen? :D egy várt és halált kedvelő egyén, aki hirtelen haragú és meleg is nem tudom milyen negatívumot tudasz még előkaparni :D
2016. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
vért*
2016. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meleg képzeld :D de Figyelj azt gondolsz amit akarsz. Ha meleg lennék akkor is sokkal jobb vagyok nálad ;) sőt az egyik haverom meleg és sokkal jobb nálad :D Amúgy ha annyira be szeretnél égetni kocsit igyekezz jobban mert én nem beégetni foglak hanem felgyújtani ;)
2016. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
*kicsit
2016. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Édes, meg kedves férfi ilyeeket nem mond egy másiknak...van egy rossz hírem leeht még nem dolgoztad fel, de meleg vagy, valószínűleg ezért nem volt még barátnőd is :D engem nem égetsz sőt én se téged, te magadat "melegíted" :D
2016. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Álítsd le magad mert ha megkereslek feldugom neked az oszlopot és majd akkor dumálj te élettelen g*ci. Szerinted meleg vagyok? Oké látszik hogy nem ismersz. De nem is akarsz te megismerni mert akkor többé nem lesz normális életed. Amúgy valami bajod van a melegekkel? Mert ha igen akkor te se a jók közé tartozol. Ennyire nem érted a dolgokat? Valami nem tetszik? Te nekem ne pattogj mert egy senki vagy. Ha nem tetszik az a film amit ajánlottam akkor ne vedd figyelmebe. De ezt már írtam csak sajnos nem tudod felfogni.
2016. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!