Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én nem voltam elég figyelmes,...

Én nem voltam elég figyelmes, vagy tényleg érthetetlen a Mr. Robot első évada? (SPOILER)

Figyelt kérdés

Elliot skizofrén és disszociatív személyiségzavara van? A 8. részben a kocsiban Tyrell azt mondja el, hogy ő ezzel tisztában van?


Amikor Mr. Robot elment Romerohoz, hogy szükségük van rá, akkor valójában Elliot járt ott? Ott azt mondta, hogy őrült, képes lenne megölni... Ennek a kijelentésnek lehet jelentősége a 9. rész végét tekintve? Elliot ránéz a pattogatott kukoricára, amiben sokkal kevesebb van mint mikor Darlene beletette a fegyvert... Elliot megláthatta, és megölhette Tyrellt? Nem emlékszik arra, hogy mi történt, tehát az őrült Mr. Robotként megölhette... De akkor ki beszél az fsociety videójában mikor Elliot Tyrell asszisztensénél van? Az fsociety 4 tagját és Elliotot is mutatják közben, ők nem lehettek. WhiteRose volt az? A csipogós az évad végén nagyon árulkodó. "Gondterheltnek" tűnik, rákérdez hogy tudják-e, ki a felelős ezért. A Nérós szöveggel meg szinte egyértelműen kimondja, hogy ő volt, most ő is csak Néróként nézi ahogy "Róma leég".


A lényeg: Mennyire tartjátok valószínűnek, hogy Tyrellt Mr. Robot megölte, és végül WhiteRose hajtotta végre a hacket? Darlene a 9. részben elmegy kiváltani a gyógyszereket, szedetni akarja Elliottal, aki elmondja hogy nem kéne megtenni azt, ami végbement Tyrell megölése(?) ellenére. A 2. évad arról szólhat, hogy Elliot (Darlene miatt) szedi a gyógyszereket, nem lesz már Mr. Robot, de a Dark Army sötét világában élve próbál majd kideríteni mindent?



2016. máj. 8. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Én már nyolcszor is megnéztem mind a 10 részt az első évadból, nekem az jött le, de abban sem vagyok biztos, hogy Mr. Robot Elliot Alderson skizofrén hallucinációja és az is lehet, hogy Elliot egyedül alapította az fsociety-t meg tervelte ki az egész támadást. Az uccsó résznél kezdtem erre gyanakodni, amikor Elliot talál egy videot, amin leesik a gát szélén a korlátról, de nincs mellette senki, pedig egy korábbi részben Mr. Robot lökte le.
2016. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tény, hogy Elliot apja maga Elliot csak éppen "tudathasadt" állapotban.

Többen azt is feltételezik, hogy Tyrell is csak Elliot elméjében létezik, de én ezt kizártnak tartom.


Kijött több kis videó is, a facebook oldalukon is fent vannak. Azok alapján már tisztult(?) a kép.

Tyrell feleségének korábbról kapcsolata lehet az E Corppal. Egyértelmű, hogy Joanna a férje felett áll a piramisban, de őt is Tyrell egykori főnöke irányítja. A kisvideóban Philipp (aki kirúgta Tyrellt) kedvesemnek hívja Joannat(?), és őt is bekkantatják. Valószínűleg csak Tyrell miatt volt rá szükségük, mert igazából ő vitte rá, hogy végezze el a hackelést. És akkor itt jön az, hogy szerintem Whiterose és Philipp nagyon keményen együtt dolgoztak, és valójában ők csináltak meg a hacket, hogy az E Corp "világuralomra" törhessen (egy másik videót is közzétettek a készítők, ami egy E Corp reklám, és arról szól hogy mindent helyrehoznak.), Tyrell meg csak egy eszköz volt, akin majd a média meg az FBI vergődik, de nem magától tűnhetett el, szóval ez zsákutca, Joanna meg valószínűleg bekattant, vele se mennek sokra.

2016. jún. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!