Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit kéne megnéznünk barátnőbbe...

Skynet2042 kérdése:

Mit kéne megnéznünk barátnőbbel első alkalommal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 8 hónapja együtt vagyunk, és meg szeretnénk együtt nézni egy filmet, amire még nem volt példa ezelőtt. Ez egy ilyen osszbújós, esti kis filmezés lenne, még a műfajt se tudom, hogy milyennek kéne lennie..remélem tudtok segíteni!

2016. máj. 15. 21:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Azt, amelyiket közösen választjátok!


Semmilyen információt nem adtál azzal kapcsolatban, mit szerettek, mit nem, nem tudjuk, mit láttatok, mik a lehetőségeitek...


Így amit tanácsolni lehet, az az, hogy szánjatok rá negyed órát és válasszatok közösen.

2016. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Horror:D az a legjobb :D azt nem tudom hogy inkább olyat néznétek e mint a Fűrész (ebbe semmi természet feletti nincs) vagy olyat mint pl Nem fogadott hívás (ebbe már van természet feletti. Plusz még mondok filmeket ha nem baj: Köpök a sírodra 1-3, mártírok (nekem a kedvencem), éjféli etetés, rémálom az elm utcában, halálos kitérő, aki bújt aki nem (nekem csak az első része tetszett, a második szerintem nagyon eröltetett volt)
2016. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hatvezbaz h nem tom ense. Vmi konnyu vigjatek kene, romantikaval gondolom... V hasonlo
2016. máj. 15. 21:49
 4/32 anonim ***** válasza:

2es neked még soha nem volt csajod b**zki :D ilyen filmeket max haverokkal nézel, nem egy összebújos barátnős estén :D beteg vagy mártírok meg fűrész :D

Amúgy én is vagy horror - Thrillert ajánlanék, de nem kazasbolós véres marhaságot, mint az előttem szólok, inkább valami ijesztőt vagy marad a romantikus vígjáték

Barátok babával ezt múltkor mi néztük barátnőmmel, igaz tv-ben adták de pont jó az ilyen estékre, szex is van benne lájtosan meg ilyesmi

2016. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Submarine, When Harry Met Sally, 500 nap nyár.


TEssék, itt van három remek film.


De elég "érdekes", hogy ennyi idő után egy film kiválasztása ekkora heroikus probléma egy párnak.

2016. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es :D nem tudom mi a problémád :D nem tetszik az hogy horror filmet ajánlottam? Akkor kossulj mert nem neked válaszoltam hanem a kérdezőnek. Képzeld volt barátnőm, csak k***a lett belőle. De viszont van egy jó lánybarátom aki kifejezetten utálja a romantikus sz*rságokat. És ha valami nem tetszik akkor nyugodtan leírhatod egy levélben és feld*ghatod magadnak.
2016. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

6: ezzel még biztosabbá tetted, hogy nem volt még barátnőd :D ettől még beteg barom vagy aki feleslegesen fel is húzza magát midenen...

Biztos arra vágyik egy pár, hogy összebújva azt nézze, ahogy megnyúznak egy embert, hát gratulálok, ha neked erre van igényed, akkor recskázz egyedül rájuk, mert úgyse áll veled szóba senki :D

2016. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
és amúgy, pl amit 5ös írt azokra én se ülnék le, ha igen valszeg unnám, ezért írtam, hogy ijesztő vagy romantikus vigjáték, ami mind2 félnek jó, de nem az, mint pl. a mártírok, ami után konkrétan félóráig alig tudtam felúcsódni, annyira kegyetlen, biztos erre a hangulatra vágynak romantikázva...BETEG VAGY! :)
2016. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom hogy tényleg beteg vagyok ilyen téren DE mint voltam vannak olyan lányok akikkel lehet ilyen nézni. És igen hamar felhúzom magam dolgokon ez van. És figyelj ne pofázz nekem hogy "még biztos nem volt barátnőd" mert k*rvára nem tudsz rólam semmit. De figyelj édes ha valami nem tetszik amit írok akkor ne vedd figyelembe. Probléma megoldva
2016. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

"Édes" oké, lehet más téren is az vagy :D

Vannak olyan lányok igen, de akkor konkrétan nem romantikázni ülnek össze...hiába pattogsz, mint kecske sz*r a deszkán, nem változik a véleményem :D

2016. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!