Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A LOST-Eltűntek sorozatról mi...

A LOST-Eltűntek sorozatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Helo

14 vagyok és még óvodába nagycsoportos lehettem mikor ment az első évad, emlékszem nagyon féltem mindig amikor néztem, nem tudom már anyámék hogy engedhették meg, de persze nem minden részt láttam akkor és akkor is csak a részek felét kb.

tegnap végignéztem az első részt angolúl felirattal (németes vagyok de az angolt is gyakorolni akarom azért így nézem) és nagyon tetszett és pár szereplőre elmékeztem is

olvasgattam oldalakon hogy ez nagyon jó sorozat

szerintetek?

válaszokat köszi



2014. márc. 6. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ajánlani tudom.

Aki szerint az első évad vagy esetleg még a második is unalmas (persze egyéni vélemény, ha így gondolja, hát így gondolja), annak szeretném felhívni a figyelmét arra, hogy talán egyetlen sorozat sem létezik, ami ennyire kifejtené a karakterek múltját/életét, belső vívódásait. Tény, hogy a misztikus szál és az a rengeteg sok összefüggés igazán csak ezen után jelennek meg, de odáig legalább megismerjük a szereplőket, tudjuk őket szeretni vagy nem szeretni. Itt csiszolódnak össze, hisz vad idegenek egymás számára.

Nekem is abszolút kedvenc sorozatom, zseniálisan ki lett találva ez a sziget.

Ez a sorozat szerettette meg velem a misztikus filmeket/sorozatokat.

Érdemes végignézni, hogy megérts mindent, és ha valamit nem értesz, inkább ne nézz utána, majd csak a sorozat végén, ne fuss bele nagyobb spoilerekbe. Mert hidd el, nagyon sok mindent nem fogsz érteni út közben, de légy türelmes, megéri.


Plusz annyit hozzáfűznék a Sziget és a karakterek kidolgozottságán kívül, hogy a sok összefüggés miatt simán újranézhető sorozat, mert másodjára és harmadjára is fel lehet fedezni benne olyan dolgokat, amiket elsőre vagy nem értettél még vagy nem vetted észre. :)

2019. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!