Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Odaát c....

Mi a véleményetek az Odaát c. sorozatról?

Figyelt kérdés

Gondoltam h majd elkezdem nyáron nézni, mert már elég sok évad kint van...meeg imádom az ilyen természetfeletti sorozatokat :)

Szóval légyszi írjatok sok-sok véleményt!!

Előre is köszönöm!



2014. jan. 20. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Én kb. az első évadot néztem végig, de nekem az jött le, hogy totál sablon az egész.

Egy testvérpárról szól, akik minden egyes részben kinéznek az újságban valami érdekes ügyet.

Elmennek oda, majd kis nyomozás és csajozás után offolják a helyi szörnyet.

Ez ment kb 15 részen keresztül és azt mondtam, hogy kössz, nicns kedvem még 100* ugyan azt megnézni.

Épp ezért múltkor mikor megláttam, h IMDB-n majdnem 9 a pontja hát fel is raktam itt egy kérdést, de nem kaptam választ.

2014. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-es, valóban így indul, de aztán bejön egy egyre erősebb átívelő szál és szerintem nagyon szuper kis sorozat lesz belőle.
2014. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Imádom <3

A világ egyik legjobb sorozata.

Kezdetben tényleg unalmas, de utána jobb lesz. Voltak olyan részek, amiken sírva röhögtem. A színészek és a karakterek is nagyon jók. Szerintem mindenképpen kezdd el :)

2014. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Igen, az első 1-2 évadban tényleg mindig csak egy-egy ügynek néznek utána, de később összefüggnek a részek és nem lehet abbahagyni :)

2014. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jaaj nagyon szépen köszönöm ezt a sok véleményt!! :)

természetesen meggyőztetek, szóval alig várom h belekezdhessek... ;)

2014. jan. 20. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, akkor felirattal nézed. A szinkron nagyon rossz, egyáltalán nem illik a szereplőkhöz, ráadásul a magyar szinkron még csak az 5. évad elején tart, a sorozat meg a 9. évadnál. És a feliratkészítők hihetetlen jó munkát végeznek, sokkal jobb a fordításuk. Én megnéztem szinkronosan is, és felirattal is...hááát ég és föld a kettő.
2014. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ez nálam nem is kérdés...minden sorozatomat felirattal nézem :)az angoltudásomnak is jót tesz meeg általában a szinkron nekem is csalódás szokott lenni!!

de azért köszönöm!

2014. jan. 21. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:

szia.

nekem a kedvenc sorozatom. Most épp a 9. évadban vagyok, sajnos hetente csak egy rész jön ki. Nagyon érdekes a sztori s a zene csak dobott rajta :D

2014. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#1 Megéri újra belevágni,mert idővel tényleg nagyon izgalmas lesz és jóval bonyolultabb(és szomorúbb...helyenként elmebetegebb)Egyébként nem csak a semmiért vadásznak szörnyeket,sokkal mélyebben búvik meg a történet(plusz,az apjukat keresik aki eltűnt,ezért kezdenek közösen szörnyeket hajkurászni,meg ugye a családi vállalkozás)Nem csak a vadászatról szól az egész,nagy részben karakter központú sorozat.Azon belül enyhén tragikus.Bár ez szerintem előre látható.Az első részben csak két fontos szereplő hal meg brutális módon.Ez csak fokozódni fog az évadok folyamán.

A kérdésre visszatérve,sok hibája van,mint minden sorozatnak,de sok jó pontja is.Nagyon ajánlom :D Csak vegyél sok zsepit mert lehet hogy sírni fogsz...én sírtam,azt tudomXD

2014. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én is szerelmem ez a sorozat:) nagyon jó. Az az egy baj vele, hogy lassan jön át szinkronnal.... tvben még csak az 5. évad megy, kint pedig a 9.


kicsit azért ez így durva szerintem.

2014. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!