Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Egyszer...

Mi a véleményetek az Egyszer volt, hol nem volt című sorozatról?

Figyelt kérdés
Amit az M1 sugároz szombatonként 16.50-től.

2014. jan. 16. 15:44
 1/5 Casperson ***** válasza:
100%
Én angolul nézem magyar felirattal, de őszintén megmondva az első évad valami fantasztikus volt, emlékszem hamar le is daráltam. A második évad egy csalódás volt abba is hagytam egy ideig, a harmadik évad pedig eddig elmegy, bár nem ér fel az elsőhöz.
2014. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is angolul nézem. Nem épp az én stílusom, de szerintem elég jó. Mondjuk a nem valóságos részek, hogy is hívják, CGI? Szóval azok szerintem elég bénák, de hát ez egy sorozat nem nagyszabású film.
2014. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg király sorozat és nekem a 2.évad jobban tetszik , és azt írják a 3.évad még izgalmasabb lesz. Minden egyes rész előtt izzad a tenyerem , nem hiába.
2014. jan. 17. 11:16
 4/5 anonim válasza:
az első évadot két nap alatt kivégeztem, a második már nem tetszett annyira. a harmadikat szerintem túl bonyolulttá tették. minden estere én nem szeretném, hogy az elvarázsolt erdőben játszódjon tovább, de ez csak az én véleményem, és amúgy sem akarok sokat elárulni a sorozatból, ha esetleg arra döntenél, hogy elkezdet nézni. :)
2014. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az első évadot láttam, de az nagyon tetszett!!! Ha ráérek biztos megnézem a 2.évadot is. Nagyon örültem, amikor megtudtam, hogy lesz 3.évad is.
2014. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!