Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az American...

Mi a véleményetek az American Horror Story c. sorozatról? Érdemes megnézni? Nem félelmetes nagyon? Mert azokat nem szeretem. :s

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedvenc sorozatom. Igazából kinek mi a félelmetes. Az első évad nem, a másodikban volt egy jelent,amikor kissé hátráltam(túl közel voltam a monitorhoz és váratlanul ért). A 3. pedig nem félelmetes. Érdemes!
2014. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább hangulatosnak, helyenként borzongatónak, bizonyos elemeiben elborultnak mondanám. Érdemes nézni, mert jól összerakott, szórakoztató sorozat még akkor is, ha az első két évad lezárása erősen sántított.
2014. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak addig félelmetes amíg nem láttál egy részt sem! Nem ijesztő sorozat, sőt az első évad inkább romantikus szerintem :) Érdemes elkezdeni, ha belekezdesz nem tudsz leállni vele :D
2014. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira félelmetesnek nem mondanám, inkább bizarr az egész. De nagyon jól össze van rakva minden évad, érdemes megnézni őket!
2014. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Glol~ ***** válasza:

Jó sorozat, érdemes megnézni.

Az 1.évad az pici ijesztő...a hangefektektől.. és picit össze lehet rajta...kavarodni..de szerintem a 2.évad..az sokkal jobb. Az nem annyira ijesztő, inkább horroros...szoval véres. A 2.évadot ugy is megtudod nézni h. nem láttad az 1 mert egyátalán nem függnek össze;D

De ha nagyon nem bírod az ilyeneket akkor nem ajánlom..de amm nagyon jóó sorozat...izgalmas!;D

2014. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!