Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a velemenyetek az Odaat...

Mi a velemenyetek az Odaat cimu sorozatrol?

Figyelt kérdés

nem tudom erdemes e elkezdenem nezni... jovalamire???


kicsit reszletesebb hozzaszolasokat kernek ha lehet SPOILER NELKUL!!! es nem arra vagyok kivancsi, h hany meg milyen jopasi van benne...


Elore is koszonom :*



#Odaát #Spoiler nelkul
2013. febr. 1. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, kizárólag angolul nézem felirattal, mert a szinkront szerintem eltolták. Bár az elején unalmasnak tűnhet egy idő után, hogy mindig csak nyomoznak, de szerintem mindegyik rész elég izgalmas ahhoz, hogy ne érdekeljen az, ha épp nem halad a főszál semerre...A cselekmény mindig egyre jobban bonyolodik, - már lassan azt se tudom kimitmiért?

Hogy jó e valamire? Ha angolul nézed rendszeresen akkor igen. Nekem az angolomat megdobta...plusz megtudtam pár káromkodást is Deantől,úgy hogy jól jártam azt hiszem:D

2013. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. azt hiszem nekilatok, csak nem tudom ho. tudnam megnezni felirattal, mindenhol szinkronnal talalom meg, es en amugy sem szeretem a szinkront.
2013. febr. 2. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!