Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A LOST-Eltűntek sorozatról mi...

A LOST-Eltűntek sorozatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Helo

14 vagyok és még óvodába nagycsoportos lehettem mikor ment az első évad, emlékszem nagyon féltem mindig amikor néztem, nem tudom már anyámék hogy engedhették meg, de persze nem minden részt láttam akkor és akkor is csak a részek felét kb.

tegnap végignéztem az első részt angolúl felirattal (németes vagyok de az angolt is gyakorolni akarom azért így nézem) és nagyon tetszett és pár szereplőre elmékeztem is

olvasgattam oldalakon hogy ez nagyon jó sorozat

szerintetek?

válaszokat köszi



2014. márc. 6. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Első két évad halál lassú és unalmas, utána viszont elég szépen beindul és egy nagyon jó sorozat lesz belőle.
2014. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok sorozatot néztem már, 24, jóbarátok, a szökés, breaking bad, rejtély, hősök, battlestar galactica, walking dead és még sorolhatnám, de nálam mindig a LOST volt az első számú. A legjobb sorozat, ami valaha készült.
2014. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. márc. 6. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első évadok is tetszenek. K*a jó sorozat!
2014. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyik kedvencem pedig jó pár sorozatot láttam már, Top 3-ban benne van :) Maradandó élmény volt, hogy láthattam
2014. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyidős vagyok veled, én tavaly kb. ilyenkor kezdtem el nézni, az első évad szerintem is kicsit lassú volt, annyira nem tetszett. A második évad nekem nagyon tetszett, a harmadik még jobban. Viszont ezek után egyre jobban romlott a színvonal, a negyedik és a hatodik évadot utáltam... A hatodik szerintem nagyon félresikerült.
2014. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is TOP3-ban benne van és szerintem minden évad nagyon jó volt. A második évaddal csak az volt a bajom hogy azt sehol sem tudtam megnézni egy darabig :D
2014. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig csak ilyen Gossip Girl, Pretty Little Liarst, Vámpírnaplókat stb.-t néztem, de ez a sorozat az első rész első percétől kezdve belopta magát a szívembe. Az én véleményem az, hogy az utolsó másodpercig hű volt önmagához a sorozat, szerintem egyik évad se volt unalmas és vontatott. Igaz, hogy a 6. évadra megbonyolódtak a dolgok, de ha odafigyelsz, és tényleg nyomon követed az eseményeket, akkor nem nehéz megérteni. Csak ajánlani tudom :)
2014. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyon jó sorozat! Viszont a bonyolultsága végett lehetőleg 1 részt se hagyjál ki mikor végignézed, mert később lehet nem fogod érteni. Viszont ennél izgalmasabb sorozatot még nem láttam. Abszolút kedvenc. Ja és én is ennyi éves voltam kb(sőt, még kicsit fiatalabb) mikor néztem. Emlékszem mikor az AXN-en adtak minden héten 1 új részt az új évadból egyszerűen alig bírtam kivárni a következőt. Még lefekvéskor is az járt az agyamban vajon XY meghal -e vagy túléli, vagy hogy hogyan folytatódik tovább.
2015. jún. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb és talán a legmeghatarozóbb filmes élményem, amit valaha láttam. Ennyi libabőrt szerintem egész életem alatt nem éltem át összesen, mint ebbe a sorozatba néhány rész alatt. A legmeghatobb, legnagyobb csavarok, eszméletlenül megirt történet, hihetetlen mértékű filozófia, iszonyat nagy tanulságok... Aaaa én csak szuperlativuszokban tudok beszélni a sorozatról. Teljesen atformalta a vilagnezetemet..
2019. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!