Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddig hogyan tetszik a Legend...

Eddig hogyan tetszik a Legend of Korra?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc karaktered?

2012. máj. 12. 13:46
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el hogy van olyan ember akinek ez a rajzfilm tetszik.Ez a nickelodeon legrosszabb sorozata és nem tudom miért dobják ki a pénzt a folytatásra.Ahogy látom jól elbeszélgettek a rajzfilmről.Ti és ez a szörnyen rossz grafikájú és történetű műsor megérdemlitek egymást.
2012. aug. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

*Clap clap clap*


Ez a szörnyen rossz történetű rajzfilm Emmy díjat kapott, de te biztosan okosabb vagy, azonnal abba is hagyom a nézését! Hogy voltam képes eddig ezt nézni, ha neked nem tetszik, nem értem!? Hiszen tudhatnám, hogy a világon csak a te véleményed számít, és aki nincs egy véleményen veled, az egy csökött idióta. Bocsáss meg elfelejtettem hatalmasságod, kérlek ne haragudj!!!


Szánalmas...

2012. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj de több díjat kapott mint bármelyik nick műsor, külömböző kategóriákba legaléább 27-et.Ha rossz lene a műsor akkor nem csinálnának folytatást erre gondolhatnál.

Amúgy ha olyan rossz rajzfilm lenne akár az Aang legendája vagy a Korra legendája akkor mit keres az IMBDN listájának a 12. és 19. helyén, megelőzve több szászezer műsort köztük a simpson családot, south parkot és még lehetne sorolni.A grafikáról meg annyit hogy akkor szóld le ha tudnál jobbat csinálni bár azt kétlem, lehet hogy van benne egy-két hiba de kérdem én m,iben nincs.Amúgy meg akkor szóld le ha kitudsz találni egy ilyen összetett és nagyszerű történetet.De ha neked nem tetszik akkor ne nézd ott vannak a neked való műsorok is pl: a bubi guppik vagy mi.Ha neked ez kell...akkor szánalmas vagy.

2012. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszik,jók lettek a szinkronhangok.


Előző 2 válaszoló: Hagyjátok már békén neki is lehet véleménye.Nem értek vele egyet,de azért tényleg vannak jobb műsorok a nickelodeonon.

2012. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Mondj egyet.
2012. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Például:A Madagaszkár pingvinjei
2012. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Úgyértem ami hasonló kategóriájú.

A madagaszkár pingvinjei vicces sorozat az Avatar-nak meg nem az a lényegeszal nem lehet összehasonlítani de így is az Avatar a jobb mert abba is vannak poénos részek amik űberelik.Amúgy csak kérdés kb hány éves vagy?

2012. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy mindenkinek minden tetszen, de azért azt szögezzük le, hogy az Avatár nem rossz, főleg nem sz*r.


Pl. mit tudom én, van az Odaát sorozat, ami nekem egyáltalán nem jön be és nem is nézem, mégse rossz ezért.

2012. szept. 1. 13:46
 39/48 anonim ***** válasza:
Nekem az a sorozat is bejön, jó az elején nekem sem tetszett de megmondom őszintén hasonlít a családi hátteremre nemtudom mennyire ismered sorozatot, de azért nem vagyok vadász.:)
2012. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
16 vagyok.
2012. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!