Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddig hogyan tetszik a Legend...

Eddig hogyan tetszik a Legend of Korra?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc karaktered?

2012. máj. 12. 13:46
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Egy film, akár. De én egy egész estés rajzolt filmnek is örülnék.
2012. aug. 24. 14:33
 22/48 anonim ***** válasza:
Én is maradnék az egészestés rajzfilmnél elvégre láthattuk mi lett az utolsó léghajlítő filmel nemcsak hogy gagyi de még a szinkronokat is csúnyán elrontották.Az egészestés rajzfilmben sztem viszont ugyanazok lennének a szinkronszínészek.
2012. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Igen arra gondoltam én is :D


Jó 2 óra alatt szerintem pöpec befejezése lehetne :D

2012. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
A magyar Nick-es Korra előzetesben megint hajlítóznak.. Remélem nem fognak a rajzfilmben is... :\
2012. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Ja a kétórás jó lenne, a hajlítás miatt nem kell aggódni amikor megjelent az Aang legendája annak a reklámjában is hajlítóztak.
2012. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Összességében nagyon tetszik:)

Amúgy ha már a történetről van szó,azt mondom hogy mindkettő felülmúlja a másikat.

Mivel két különböző idősíkról van szó,két teljesen különböző hátteret kapunk.Aang legendája azért volt nagyon jó,mert akkoriban játszódott amikor még misztika lengte körül a világot,amikor még az idomítás nem volt olyan kiforrott és ha úgy tetszik,minden idomár tanuló volt.Még sok volt az ismeretlen,a spirituális világ az emberekével vegyült.

Korra legendája azért jó,mert ennek pontosan az ellentéte.És ez így tökéletes,mert tökéletes a párhuzam a saját világunk és a rajzfilm között.Az idő múlik a rajzfilmben,a misztika elhagyja a világot,az emberek nem olyan spirituálisak és ez ugyan így történt a való világban is.Viszont a technika fejlődik,a harci mozdulatok kreatívabbak és dinamikusabbak,a politika felerősödik,és ez megint igaz a való világra.

Ha úgy tetszik,ha a két sorozatot egymás mellé állítjuk akkor egy nagy társadalomkritikát kapunk.És ez nagyon szép teljesítmény.

Remélem még sok ilyen párhuzam lesz,mert nagyon sok mindent lehet kihozni ebből a sorozatból,sok mindent lehet visszatükrözni a való világra.Például szükség van-e egyáltalán az Avatárra?Egy olyan világban ahol a politikusok teremtenek rendet,ahol a négy elem már megél egymás mellett,előfordulhat olyan konfliktus amihez szükséges az Avatár?

NEKÜNK a való világban kellene az Avatár?

Lehet,hogy Amonnak végig igaza volt valahol.A világ tényleg jobb hely lenne idomárok nélkül?

Az emberek nem keresnének újabb indokot arra hogy egymást marják ha nincsenek?Ez az egyik legfontosabb konfliktus a két sorozat között.Ez a lényeg.

2012. aug. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra írok választ hogy Amonnak nincs igaza mert nem lett volna jobb ha eltörlik az idomítást, mert most nézz a világra mindenki atombobbákkal játszik sztem ez elég rossz.

Ha megszűnne az idomítás akkor jönnének a gépfegyverek hamár autó is van aztán és így tovább és így tovább.

2012. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Igen,én is erre céloztam:)

"Az emberek nem keresnének újabb indokot arra hogy egymást marják ha nincsenek?"

Pontosan arra amit mondasz,hogy mindegy mit csinál,sose lesz teljes béke mivel az emberek mindig találnak újabb indokot arra hogy öldököljék egymást.Tehát ha Amonnak sikerült volna eltüntetni az idomárokat,abszolút semmi nem történt volna,csak megfosztotta volna a világot a spirituális világgal való kapcsolatától.És tönkretett volna jónéhány emberéletet.Nem lenne természetfeletti világ,csak az embereké,és ahogy azt mind tudjuk,kegyetlen és rideg.

A kérdéseket amiket feltettem csak afféle példaképpen írtam,hogy miken lehet elgondolkodni.

2012. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Meg nem az idomítással van a baj, hanem azokkal akik rosszra használják. Nincs azzal baj, hogy attól, aki nem érdemli meg elvegyék a képességét (lásd a pedofilokat is így korlátozzák) de mindenkitől elég túlzás. :) Ezért volt hibás Amon gondolatmenete. Emellett magával kellett volna kezdenie akkor :D
2012. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Inkább az olyan barmoknak mint Yakone meg Ozai egyszerűen vegyék el a képességét.
2012. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!