Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddig hogyan tetszik a Legend...

Eddig hogyan tetszik a Legend of Korra?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc karaktered?

2012. máj. 12. 13:46
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de nagyon hiányzik az előző csapat :) tény hogy a történet összetettebb, mert elég lerágott csont volt a világuralomra törés, viszont valamiért jobban magával ragadott az a történet. :) Meg tetszett, hogy a főgonosz mellékgonoszai - ha értitek - nem voltak tökéletesek, hanem sokszor viccesek. Így nem lettek túl misztifikálva, hiszen ők is csak emberek. Meg jó volt a karakterfejlődés benne.
2012. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Megértelek, nekem is hiányzik a régi jó és vicces csapat, névszerint:Aang,Katara,Sokka,Topf.Lehet hogy lerágott csont volt a világuralomratörés meg minden de akkor is jobb mint a Korra legendája.Aang legendáját szerintem soha nemfogja megközelíteni a Korra legendája.Márcsak azért is mert ez inkább unalmas nincs benne szinte semmi vicces, látszik hogy nincs ott Sokka és Topf.

Igazából én kb:csak azért nézem Korrát mert vannak emlékképek benne a régi csapatról, vagy legalábbis lesznek és kiváncsi vagyok az idősebb Aangra, Katarára, Sokkára és Topfra.De amúgy a Korra legendája is jó, de én jobban örültem volna egy sorozatnak ahol a csapat már huszon vagy harminc évesek.

2012. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim válasza:
Hogy őszinte legyek nekem a Korra Legendája jobban tetszik. Jobban megfogott a történet. :P Aang legendája sem volt rossz, de ez a mostani valahogy izgalmasabb és érdekesebb. ^^
2012. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Nekem azért tetszik a The legend of Korra jobban, mert a karakterek sokkal felnőttesebbek, koruknál fogva is és maga a konflitkus is érdekesebb.
2012. aug. 19. 18:11
 15/48 anonim válasza:
Remélem nem lesznek nagyon gagyik a magyar szinkronok. ;P
2012. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz hogy idősebbek, de hogyha megnézed jól akkor Katara sem 14 évesnek néz ki hanem vagy 16-nak, Aang kb 15-nek és Sokka úgy 17-18-nak.Megmondom őszintén szerintem nem rajzolták meg jobban a Korra legendájában, mert csak megkell nézni hogy mégha mese is egy 17-éves lányt ilyen kigyúrtnak rajzoli? Az Aang legendájában is volt grafikai hiba de csak az első könyv asszem úgy hét részében, a többiben ahogy megrajzolták őket az már egy teljesítmény.

Meg még az nem tetszik a Korra legendájában hogy mindenki olyan magas mintha legalább a 200-at súrolnák.

2012. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja az alaptörténethez meg annyit, hogy az Aang legendájában jobb volt, mert egy nagy nép legyőzi a többit ilyen az életben is van.Viszont hogy egyvalaki azthiszi hogy eltudja törölni az idomítást végleg ez olyan hogy mondjam lehetetlen, mert annyian élnek hogy soha nem érne a végére.
2012. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Amon nem volt egymaga, rengetegen álltak mögötte. Lényegében minden dolog "kicsinek" indul és abból növi ki magát egy mozgalom, lázadás,, akár még egy királyság is.

A kezdetét láttuk egy alakuló új rendnek, amit Korra és barátai még idejében "elfojtottak". Bár gondolom még akadnak bender ellenesek, tekintve, hogy Amon egy áruló volt közüllük is. Ugyanakkor a szándékai nekem nem igazán tiszták. Ha el akarta volna törölnia a benderséget, magával is ugyanazt kellett volna csinálnia. Más célja volt, lehet a 2. évadban kiderül.

Arra gondoltam, hogy a benderek a világok egyetlen védelmezői és lehet ezt csak valamiféle kiiktatási kísérlet volt, mert valami sokkal rosszabb közeleg, ami nem akarja, hogy a benderek az útjába álljanak.

De ez már csak az én fantáziám.

Mindenestre várom nagyon a köv. évadot.

2012. aug. 24. 11:12
 19/48 anonim ***** válasza:
Én is várom a kövit.
2012. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Én is nagyon! Most vasárnap magyarul is leadják, juhú :D


És a képregény folytatását is várom.


Azon gondolkodtam a barátommal, hogy nagyon jó lenne ha csinálnának a képregény alapján egy befejező nagyfilmet Aang legendájából. Nagyon sok embert érdekel, hogy mi történt Korra előtt, meg ugye Zuko anyja sincs lezárva, majd a képregényben lesz. De megnézném én ezt nagyfilmben :D

Csak ne az a Shalalala rendezze :D

2012. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!