Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddig hogyan tetszik a Legend...

Eddig hogyan tetszik a Legend of Korra?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc karaktered?

2012. máj. 12. 13:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Pardon, már adják a tévében?
2012. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Adják, de nem szinkronosan. Első 5 rész volt eddig levetítve.
2012. máj. 12. 16:40
 3/48 anonim ***** válasza:
nem rossz de nekem hiányoznak a régi karakterek nekem aang legendája jobban tetszett.
2012. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 halibel ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, indavideón nézem, feliratosan, az első 6 rész már fent van, és folyamatosan töltik :)

Bár hiányoznak a régi karakterek, az újak is jók :)

2012. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

És szerintetek ki Amon?

Nekem van egy olyan sejtésem, nem egészen a bosszú a célje és ő is idomár, akit ismerünk. De majd kiderül. :D

2012. máj. 18. 12:22
 6/48 anonim ***** válasza:

Imádom Korra legendáját.Nem tudom ismere-e ezt az oldalt: [link]

Nagyon jó én innen tudom meg a híreket.

2012. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Én indavideón nézem, ott az első 6 rész fent van magyar felirattal. Szerintem tökjó, csak én nagyon hiányolom az Avatar State-t. :P
2012. máj. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
Aang legendáját is néztem, az is nagyon tetszett, de Korra legendája messze menően felülmúlja Aangét, hihetetlenül jó a történet, szép rajz és a modern világ is nagyon jól passzol, szóval minden tetszik, és itt külön plussz pont hogy nincs gyerekesség (max Tenzin gyermekei), és profi részeket raknak össze. Bár persze nekem is hiányoznak a régiek, vagy hogy megtudjam mi történt velük, de nagyon bejön, kár hogy csak 2 évadot adnak, viszont milyen szokatlan lesz a 2. évad címe: Spiritualitás.
2012. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Érdekes lesz. A trailer alapján lehet az egyik team avatar tag elveszti a bendingjét? :D

Húha, már nagyon várom a holnapot.

2012. jún. 22. 22:35
 10/48 anonim ***** válasza:
Nagyon durván jó lett ez az Endgame. Korra elveszíti az idomítását, Amon Tarrlok tesója, Yakone fia és véridomítással csinálja azt amit csinál. De jön Aang (nincs mese, the best Avatar ever) és segít Korrának. ^^
2012. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!