Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy tetszett a...

Nektek, hogy tetszett a Felhők fölött három méterrel című film?

Figyelt kérdés

Én tegnap néztem meg,és nekem iszonyatosan tetszett,soha nem láttam még ennyire szenvedélyes-szerelmes filmet,pedig nagy romantikus film kedvelő vagyok!Annyira a film hatása alatt vagyok még mindig...nagyon tetszett!

Nektek mi a véleményetek?


2012. ápr. 28. 08:47
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
Ki az a nő a kórházban a végén?
2012. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmeztem,akkor "H" anyja
2012. jún. 27. 07:26
 53/57 anonim válasza:

Jaja köszi ,most néztem végig aztán mondta is neki hogy mama...


De most... a végén.. hát nem akarom leírni, mert van itt olyan aki nem akarja tudni...de most MIVAN ????? A fene hogy ilyen gyorsan pörög a nyelvük :) :D

2012. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:
MIKOR LESZ MEG A 2. RÉSZ?
2012. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:
utolsó vagyok a spanolt tudnátok linkelni ?
2012. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem a romantikus filmeket de ennél sokkal jobbra számítottam...a színészek nem valami jók,nekem a történet sem lett a kedvencem...viszont a rendezés nagyon jó volt!!ja...és szerintem túl spanyol lett:DDolyan mint egy szappanopera:S:P:D
2013. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Ez valami szörnyű egy film! Nem is tudom miért néztem meg. Annyira nyálas, csöpögős, szerintem a legrosszab film amit valaha láttam, nem tudom mitől tartják ilyen nagyra, mitől ilyen felkapott, az egyetlen jó dolog a filmben az Mario Casas, mármint nem az alakítás hanem...hmmm!
2013. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!