Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy tetszett a...

Nektek, hogy tetszett a Felhők fölött három méterrel című film?

Figyelt kérdés

Én tegnap néztem meg,és nekem iszonyatosan tetszett,soha nem láttam még ennyire szenvedélyes-szerelmes filmet,pedig nagy romantikus film kedvelő vagyok!Annyira a film hatása alatt vagyok még mindig...nagyon tetszett!

Nektek mi a véleményetek?


2012. ápr. 28. 08:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik kedvenc filmem:))Alig várom a második részt.
2012. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett, csak a végén nem értettem a lányt, de mindegy, aznap este mikor néztem, nem is bírtam aludni, annyira magával ragadott a film. Viszont a szinkronja borzalmas.
2012. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
akkor nem én vagyok az egyetlen aki nem tudott aludni a film megnézése után!:)a lányt én sem értettem,és sajnálom,hogy nem happy end lett!!!:( várom már a második részét énis,láttatok már arról előzetest?én már láttam,és sajnos lesz benne egy másik csaj,akivel a "H" összejön!:/ de viszont Babival is fog találkozni,és nagyon nagyon remélem,hogy ők fognak összejönni,és az már happy end lesz!:)
2012. ápr. 28. 15:45
 4/57 A kérdező kommentje:
jaa,a szinkronhangról csak annyi,hogy a film végére meglehetett szokni!:P
2012. ápr. 28. 15:46
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Én feliratosan láttam, még tavaly az egyik kedvenc filmem lett! Pedig én sose voltam oda a spanyol filmekért, de ez nagyon ütősre sikeredett! Sikeres is lett Spanyolországban!

Mondjuk Mario Casas is nagy kedvencem!

A két főszereplő (Mario Casas és Maria Valverde), a film forgatás alatt jöttek össze, és azóta együtt vannak!

2012. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Én sem voltam oda a spanyol filmekért,de ez tényleg,ahogy írtad,nagyon ütős lett,nekem örök kedvenc lesz az tuti!Ennél jobb filmet soha nem láttam!És örülök,hogy legalább való életben együtt vannak,ha már a filmben nem sikerült!:( Várom már a második részét,nagyon,és remélem ott összejönnek!:)

Mario Casas nagyon jó pasi!^^ :D

2012. máj. 1. 16:28
 7/57 anonim válasza:
Én is most néztem meg tegnap a filmet,teljesen véletlenül akadtam rá. Annyira tetszett, hogy muszáj voltam még egyszer megnézni. :) Rég láttam már ilyen jó filmet. Alig várom a második részét. (Mondjuk nekem alapból kedvenceim az ilyen "jó kislány-rossz fiú" történetek, kár, hogy nem sok ilyen van.)
2012. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
Egyszerűen imádtam! Sírógörcsöt kaptam a film végén, mert annyira szurkoltam, hogy a főszereplők végül együtt maradjanak, mégis elváltak útjaik! A szakítás gondolata is borzalmas, és látni, hogy két, ennyire összeillő, de együtt nem élhető ember csodálatos szerelme milyen véget ér, az nagyon elszomorító! Én mindenkinek ajánlom, aki szereti a romantikus-dráma kategóriát!
2012. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Utolsó:teljesen igazad van,énis így vagyok vele,még mai napig azon gondolkodom,hogy miért nem jöttek össze,hiszen annyira összeillettek,szerették egymást,és mégsem:( annyira jó a színészi játéka Mario Casasnak,és María Valverdének,hogy csak úgy sugárzott a tv-ből,hogy szeretik egymást...ilyen hitelesen előadni,soha nem láttam még ilyen filmet!!!mit szólsz,hogy lesz második része?:)
2012. máj. 7. 07:13
 10/57 anonim ***** válasza:
Én most néztem meg. Soha az életben nem sírtam ennyit egy filmen, mint ezen pedig nagyon sok romantikus filmet láttam. Fél órán keresztül potyogtak a könnyeim megállás nélkül. Várom a 2. részt.
2012. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!