Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy tetszett a...

Nektek, hogy tetszett a Felhők fölött három méterrel című film?

Figyelt kérdés

Én tegnap néztem meg,és nekem iszonyatosan tetszett,soha nem láttam még ennyire szenvedélyes-szerelmes filmet,pedig nagy romantikus film kedvelő vagyok!Annyira a film hatása alatt vagyok még mindig...nagyon tetszett!

Nektek mi a véleményetek?


2012. ápr. 28. 08:47
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

[link]

itt mit lehet letölteni a filmet? v csak nagyon elnéztem??

2012. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

hát már egyhuzamban most írok negyedszer de azt hiszem meg van pocsék minőségben a film online, még csak mosrt találtam meg de az eleje már akkkora hatással volt rám , az az 1 perc, h áááááá


[link]

2012. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim válasza:
És ez az egész film? Én nem tudom megnézni:S fél órája csak tölti :S az a három kis téglalap ugrándozik :S:S :(
2012. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim válasza:

mmmm vajon mikor lesz angol felirattal?

Tanultam spanyolt, de az édes kevés ahhoz, hogy megértsem az eredetit... :(

2012. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

ma 14:16 voltam

hát az egész, de én nekem betölti picit várni kell, de aztán jó, csak a végét néztem meg igazából, nem sokat, mert úgyse értem

2012. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

[link]


amit belinkeltem már nem akar bejönni, akkor itt próbáld meg

2012. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Én azthiszem megvárom feliratosan,ha már ilyen oldalakra felvan töltve,akkor lassan de biztosan lesz magyar felirattal!Sokan várják ezt a filmet,úgyhogy talán nem kell már sokat várni!:)
2012. jún. 26. 16:58
 48/57 anonim ***** válasza:

én csak a végét néztem meg h megnyugodjak, am én se foglalkoztam vele annyira, de örülök h meglett, mert már nagyon idegesített h mi lesz H val

igaz rossz minőség, de ennél jobbat én nem találtam

2012. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim válasza:
Én megnézném, ha nem is értem, csak az a baj, h egy idő után mindig megáll, :( valamit kell csinálni? regisztrálni, vagy valami?
2012. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:

16.20 próbálom, de sehogy se jó :( neked hogy sikerült megnézni??

Letöltöttem azt ai ilivid cuccot, de akkor se tudom megnézni :( wááá pedig annyira kíváncsi vagyok mi lesz....

2012. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!