Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy tetszett a...

Nektek, hogy tetszett a Felhők fölött három méterrel című film?

Figyelt kérdés

Én tegnap néztem meg,és nekem iszonyatosan tetszett,soha nem láttam még ennyire szenvedélyes-szerelmes filmet,pedig nagy romantikus film kedvelő vagyok!Annyira a film hatása alatt vagyok még mindig...nagyon tetszett!

Nektek mi a véleményetek?


2012. ápr. 28. 08:47
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim válasza:

Azért nem barátkozik már Katinával a baleset után, mert emlékezzetek, hogy amikor ellógta a pénteket, akkor az anyja azt mondta Babinak, hogy ha majd nem barátkozol vele talán észhez térsz... :(

Szerintem az anyja befolyásolja.


Áhh iszonyatosan szeretem ezt a filmet, alig várom a második részTTTTTT!!!! :)

2012. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ma megnézem már sokadszor :D
2012. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

úgy örülök,hogy ilyen sok embernek tetszett ez a film,nagyon jó,hogy nem vagyok egyedül!:D sehol,semmilyen oldalon nem találtam ehhez a filmhez rossz hozzászólásokat,csak jót,esküszöm!de nem is csoda...

az már valami ha ilyen sok embernek tetszett/ik!

így reménykedem abban,hogy a nyáron legalább feliratosan megnézhetjük a második részét!:P

2012. máj. 29. 17:21
 24/57 anonim válasza:

Életemben nem láttam még ilyen jó filmet, és én is remélem hogy még nyáron megnézhetjük legalább feliratosan!

Ha valaki tud majd linket a második részhez akkor kérem hogy ossza meg velünk is!!!

2012. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

[link]


Figyelitek, hanyadik helyen áll a toplistán :D

2012. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
...enyii!:P
2012. máj. 30. 07:23
 27/57 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam, és ááááááááááááááááááááá!!! Annyira örülök neki, hogy most láttam, így kevesebbet kell izgulnom hogy milyen sokára lesz a 2. rész. :DDD remélem, hogy hamar lesz magyar felirat, mert anygolul azért annyira nem tudok jól :D És remélem, hogy H és Babi összejönnek a 2. részben. ÉS nem azzal a másik csajjal... Egyébként szerintem az elsőnek azért sem lett happy end-je, mert így lehet folytatni :DD
2012. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Reméljük már nem kell sokat várni! :-)
2012. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

úgy legyen,nem szeretnék annyit várni!:)

bár én már úgy-ahogy tudom,hogy mi lesz a második részbe,spanyol oldalakon leskelődtem,meg hozzászólásokat olvasgattam,nagyjából tudom,hogy mi lesz!:) de attól még nagyon-nagyon váááárom!:D <3

2012. jún. 4. 18:17
 30/57 anonim ***** válasza:
Én csak a trailert látta. Mooondj valamiiit :)
2012. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!