Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A barátok köztben észrevettéte...

A barátok köztben észrevettétek ezeket a bakikat? (lent)

Figyelt kérdés

pl:otthon is ingben,magassarkúban nyakkendőben vannak,de szerintem egy normális ember nem egész nap azt a ruhát hordja,vagy legalább nincs magassarkúban otthonn. a másik:Géza hova szarik?de komolyan?keres egy sarkot vagy mi?

ha valaki vett még észre az írhat!


2011. júl. 6. 21:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
jaa..leesett az előttem válaszoló mostmár:D Most pótolom a részeket :p
2011. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sok a hiba benne,de azt tudom,hogy a szomszédos országokban is nyomják rendesen főműsor idejében.Kivéve a Szlovákoknál.Azok valamiért nagyon be vannak ránk rágva.Csak azt nem értem,hogy miért :S Egyfolytában ocsmárolnak minket pedig 17 évesen is idősebb vagyok mint Szlovákia. :S

Viszont a sok hiba ellenére ez egy olyan sorozat amit még én is szeretek.Sokkal jobb mint a többi.Végre valami amire büszkék lehetünk mi magyarok.Amit külföldön is szeretnek.Viszont Miklósnak jól jönne egy paróka,mert minden részben egyre kevesebb a haja.Még 2-3 rész és teljesen kopasz lesz. :D

2011. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én sem Magyarországi magyar vagyok! nézem a sorozatot kb 2 éve de sok ismerősöm van akik régebb óta követik!!! észrevette az olyan dolgokat benne....
2011. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A számítógép xD


[link]

2011. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja azt én is néztem,hogy mi a francot keres ott egy fekvő házas CRC-monitoros gép. :D

Ma már az utolsó csövesnek is van LCD monitorja.

Szerintem az egy P1-es gép.

Mondjuk én is szeretnék venni egy olyat,mert majd ha már a számítógépet a zsebedben hordjuk akkor majd jó lesz mutogatni a gyereknek,hogy nézd csak kölyök apád még ilyennel kezdte. :D Meg jó az torrentezni.

2011. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De nem a gép kinézete a lényeg,hanem h nincs bedugva semmi kábel ><"
2011. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!