Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A barátok köztben észrevettéte...

A barátok köztben észrevettétek ezeket a bakikat? (lent)

Figyelt kérdés

pl:otthon is ingben,magassarkúban nyakkendőben vannak,de szerintem egy normális ember nem egész nap azt a ruhát hordja,vagy legalább nincs magassarkúban otthonn. a másik:Géza hova szarik?de komolyan?keres egy sarkot vagy mi?

ha valaki vett még észre az írhat!


2011. júl. 6. 21:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Amugy azt énis néztem h mindig rendes/utcai ruhában vannak otthon :D
2011. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek napok alatt idősödnek!pl.Timi csecsemő volt pár hét és már nagylány lett,
2011. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Zsófi egy rész alatt eltüntette a hasát miután elvetélt :S


Az már engem is idegesít,hogy folyton utcai ruhában nyomják.

De az is igaz,hogy hova a francba csinálja a dolgát Géza.

Ja meg,hogy az,hogy nem veszi észre senki,hogy Miklósnak hullik a haja :D

2011. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak az embernek, aki dolgozik, általában fix munkaideje van (pl.: reggel 7-től, délután 5-ig), a sorozatban viszont mindenki akkor van otthon, amikor csak akar (reggel, délután, ill. este, tetszés szerint). Ráadásul, a sorozatban, mikor -elvileg- ”munka” közben látjuk a szereplőket, akkor sem csinálnak, jóformán semmit, csak beszélgetnek… De a legfurcsább, ebben az egészben az, hogy az előbb felsoroltakat tekintve is fenn tudják tartani az életszínvonalukat, s nem, mondjuk egy háromajtós gardróbszekrényben laknak…
2011. júl. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az iskolás korú szereplők sem járnak sosem iskolába.

Zsófi amikor terhes volt, már megvette a babakelengyét, mikor az köztudott, hogy csak a vége felé szokás megvenni.

Ja, és van egy laptop, amit megjegyeztem hogy törött a teteje, az egyszer volt az Orsi tulajdonában, és ugyanez a laptop volt egy másik szereplőnél is jóval előtti részekben (már nem emlékszem pontosan melyiknél). De az is lehet hogy megvette tőle az Orsi, de az már nem volt a forgatókönyvbe. :-)

Egy szereplő egy nap 3szor-4szer átmegy egy másik szereplő lakásába pletykálni, addig a férjnek el kell mennie hogy ne zavarja a beszélgetést. (pl Juli átmegy a Nórához, akkor az Attila felszívódik) ilyen az életben nincs, vagy ha lenne ilyen ismerősöm, biztos megutálnám.

Orsit megkérte a pasija hogy költözzenek el Új-Zealandba, beleegyezett, és már másnap összecsomagolva indult is.

2011. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag régen láttam csak az tűnt fel, hogy kb 3 éve ment el Dautch Anita a sorozatból, hogy terhes a Zsolttól, valamelyik nap láttam egy részét most meg itt van egy 10 év körüli kiskölök. Hmm remélem az enyém nem nő ilyen gyorsan :D
2011. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja az ilyeneket én is észre szoktam venni. Meg télleg ez az utcai ruha, a férfiak mindig nyakkendőbe és öltönyben vannak, abba esznek, néznek TV-t abba csinálnak vacsorát, abba viszik le a szemetet o.O
2011. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és ezeket vajon hogy nem veszik észre?
2011. júl. 7. 14:09
 9/16 anonim válasza:
Én kb már 2-3 hete lemaradtam a részekkel. Mi az h Géza hova csinálja a dolgát?:O Miről maradtam le?:Ddd
2011. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Géza megcsinált egy balhét(rabolt),de sajnálatosan a társa(Zsolt) otthagyta épp bevetés közben,szal egyedül csinálta meg.Zsolt azért hagyta ott Gézát,mert Zsófi elvetélt.Géza megpróbálta a dobozt kinyitni(merthogy vmi pénzszállítót rabolt ki)csavarhúzóval,de amikor kinyílt a doboz,ilyen festékbomba robbant fel,és lőttek a lüvénak,Géza pedig nem mer felmenni.Kinga az egyetlen aki tud róla és kaját,stb.-t visz Gézának.

bocs ha kicsit értelmetlenül írtam le! :)

2011. júl. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!