Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a Pokémon...

Aki látta már a Pokémon animéket, tudna erre válaszolni?

Figyelt kérdés

Szóval van ugye a stanard verzió, ami kb a 2000-es évek elején kezdődött. Gyerekkoromban végig néztem, de már nem emlékszem hogyan végződött, ne spoilerezzetek pls. mert most nézem újra :D

Viszont láttam képeken, hogy Ash különböző sapkákban van már, nem a klasszikus L mintájú baseball sapkát viseli. Szóval az már egy másik sorozat gondolom, mert a grafikája is kicsit másabb. Az lenne a kérdésem, hogy az az eredeti Pokémonnak egy folytatása (tehát fűződik a korábbiakhoz) vagy csak szokásos módon ezt a rajzfilm sorozatot is megerőszakolták? Illetve ha abba akarok belenézni, akkor arra hogyan kell rákeresni? Mert ugye a Pokémon sorozatot ha megkeresem akkor az eredetit dobja fel.



júl. 19. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Gondolom a Ho-Oh az a madár amit Ash látott.
júl. 27. 08:42
 12/15 Krisipoke ***** válasza:
Igen, ő az. Egy legendás Pokémon a második generációból. Eredetileg nem sokkal az anime megjelenése után jött volna már a második Pokémon játék, amiben ő is szerepelt volna, de annyit tologatták, hogy több, mint két évvel később jött csak, tehát eléggé korai bemutatás volt. :D
júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha végeztem az eredeti szériával, lehet hogy kíváncsiságból belenézek az újabbakkba.
júl. 29. 17:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazából a Johtó-s második generáció is még eredeti sorozat minden felosztásban. A japánok az Advanced-től szedték külön. Talán azért, mert Ash mellett új főszereplőket kapunk. De ezért butaság.
aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy Ash 4 évnél többet öregedett. Ez nem kerül konkrétan szóba, de kikerült egy ilyen nyilatkozat.
szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!