Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pokemon:Utazás sorozatnak...

A Pokemon:Utazás sorozatnak van/lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Végignéztem az 1. évadot netflixen és nagyon szeretném még folytatni ezt a generációs pokemont.

2022. febr. 3. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van már 2. évad Pokemon Master Journeys címmel. 27 epizód már megjelent, de nálunk még nem érhető el Netflixen. Gondolom majd ha vége az évadnak, akkor egyben felkerül szinkronnal/felirattal, mint ahogy az előző évaddal is történt. Viszont erre még várnunk kell egy ideig, mert az Amerikai Netflixre is csak 2-3 havonta dobnak ki 10-15 részt (2021 szeptember 10-én jött 12 rész, 2022 január 21-én 15 rész), emiatt még kb 3-4 hónap biztos, mire a végére érnek (Ha minden igaz 47 részes az évad, szóval még 20 rész hiányzik).
2022. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Megnyugodtam hogy akkor lesz még ennek folytatása
2022. febr. 3. 01:34
 3/3 Balázs Szeles válasza:
#1 Szerintem azért több idő lesz mert a [link] szerint jelenleg 52 rész van Japánban (ebből 27 az USA-ban), és ha figyelembe vesszük, hogy a Journeys ~13 hónapig ment (szintén Japánban) ( [link] akkor lehetséges, hogy nemsokára befejezik Japánban a Master Journeys részeit, és ha ezután az USA-ban is befejezik angolul a részeket, akkor (a [link] oldalon található megjelenési dátum szerint) ~3 hónap alatt megcsinálják rá a magyar szinkront.
2022. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!