Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nézi bárki a Sárkányok...

Everlight kérdése:

Miért nézi bárki a Sárkányok házát?

Figyelt kérdés
Én minden részt megnéztem,90% a értékelhetetlen.

júl. 10. 19:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20.Vhagar tüzet tudott volna okádni amint fölé repül Meleys.Ha a földön van Vhagar AAmond le tud ugrani róla.
júl. 13. 23:36
 22/24 anonim ***** válasza:

Csak akkor tud leugrani ha elég gyors és egyáltalán észreveszi. De nem hiszem figyelne, mert akkor csapódott be és mással van elfoglalva. Illetve ha le is ugrik, a sárkány lovas nélkül marad és nincs aki irányítja. Vhagar elég nagy, Aemondnak remélhetőleg eltörik valamije, a földre kerülve egyszerűbb lett volna elintézni a sárkányt is (főleg ha Aemond tényleg megsérül és átérzi a fájdalmát, mint az első évadban, amikor Daemont eltalálta a nyíl és Caraxes érezte). Ha Meleys ránehezedik Vhagar nyakára és leszorítja a földre, akkor tudott volna ejteni rajta sérülést, ami miatt elvérzik, esetleg kikaparja a szemét.

Vhagar így is okádott tüzet és valamennyire Meleys teste védte tőle.

Mindenesetre szerintem hülyeség volt eltávolodni tőle és szem elől veszíteni, hogy meg tudja lepni később Meleyst.


Ez a verzió szerintem jobb lett volna.

https://www.youtube.com/watch?v=3UoSJqV2bM4

Ebben az esetben kevesebb mi lehetett volna kérdés marad.

júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Talán egyszer sikerül majd Aemond nevét helyesen leírni kérdező, hamár a fikázás az nagyon jól megy.😏
júl. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23.Te talán le tudod írni helyesen az összes karakter nevét? A kritika nem fikázás:
júl. 14. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!