Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sárkányok házában hogyan...

A sárkányok házában hogyan vannak sorrendben a sárkányok méretei? Cannibal Vermithor stb stb

Figyelt kérdés

júl. 10. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hiszem, hogy van hivatalos adat erről. Martin azt mondta, hogy a sárkányok folyamatosan nőnek, amíg csak élnek.


Szóval a legnagyobb Vhagar, mert a legidősebb, Visenya sárkánya volt.

Aztán kéne jönnie Vermithornak, Silverwingnek és Dreamfyrenak. Viszont fanartokon látni szoktam, hogy Vermithort robosztusnak ábrázolják, mert hím, míg Silverwing és Dreamfyre kisebbek, mert nőstények. Ugyanakkor tudtommal ilyen ivari dimorfizmus nincs említve a könyvben a sárkányok között. Az sem biztos, hogy tényleg van nemük.

Meleys és Caraxes a következő kategória méretben. Meleys Viserys és Daemon anyjának a sárkánya volt, Caraxes meg Rhaenys apjának a sárkánya. Szóval korban ők következnének.

Aztán jön Syrax, Seasmoke/Tengeri Köd, Sunfyre. Csak pár év lehet közöttük.

Vermax, Moondancer/Holdtáncos és Tessarion is kb. egy idősek, habár a sorozatban említették, hogy Tessarion a második évad alatt vált harcra képessé. Ez nem tudom mit jelent pontosan.

Sárkányfiókák lényegében: Tyraxes, Stormcloud, Morghul, Shrykos. De nem vagyok biztos abban, hogy Morghul és Shrykos léteznek a sorozat világában, mert amikor volt a fiú a fiúért jelenet, akkor a Aegon fiának és lányának a tojásai talán az ágyaik alatt voltak, ami azt jelenti nem keltek még ki. De Morghul később kikelhet.

Illetve Morningnak kell még kikelnie később, Rhaena sárkánya. Majd ha kikel, akkor ő lesz a legfiatalabb, így legkisebb.


A vad sárkányoknál csak azt tudom, hogy Kannibál a legidősebb, tehát neki kéne a legnagyobbnak lennie. Talán van akkora, mint Vhagar.

Juhtolvaj azon generáció alatt kelt ki, mint Vermithor, Silverwing és Dreamfyre, így kb. velük megegyező nagyságúnak kéne lennie.

Grey Ghost a legkisebb és mivel a sebesült Sunfyre megöli, ezért szerintem Sunfyretól kisebb sárkánynak kéne lennie.

júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen! Érdekes remélem Cannibal fog szerepelni
júl. 11. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg kellene, mert be lett castingolva valaki egy olyan karakter szerepére, akit Kannibál öl meg a Vetés során.


Ebben az évadban lesz a Vetés, amikor a Targaryen fattyúk (sárkánymagvak) sárkányokhoz kötődnek. De nem mindenki lesz sikeres.

júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes lenne látni ahogy vad sárkányokat akarnak betörni vagy kötődni
júl. 13. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor a legnagyobb sárkány. Mindig õ a csúcsragadozó
júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. Ebben az évadban elvileg megpróbálják. Azt olvastam, hogy Rhaena is megpróbálja Juhtolvajt. A könyvekben viszont egyedül Csalánnak sikerül vad sárkányhoz kötődni. Csalán viszont elvileg még nincs castingolva, tehát 3. évad. Kivéve ha igaz a pletyka, hogy Rhaena veszi át a szerepét, ami szerintem hülyeség lenne. Rhaenának később van szerepe, amikor kikelti a tojását. Rhaenyra halála után ugye Baela és a kicsi Aegon II. Aegon túszai, Viserys eltűnt. Rhaena az utolsó fekete oldalon álló Targaryen, aki még szabad. Habár sárkány már egyik oldalon sincs életben. Rhaenyra hadvezérei (Starkok, Arrynok, folyóvidékiek) elgondolkodnak a megadáson, de aztán Rhaena sárkánya kikel és ezt amolyan isteni jelnek veszik (kb. mint amikor Dany kikelti a tojásokat a dotharki pusztában), mert a feketék oldalán van újra élő sárkány és folytatják a harcot. Viszont ha Rhaena lesz Juhtolvaj lovasa, akkor ez az egész kuka. Szóval remélem ezt nem írják át. Plusz Csalán módszere Juhtolvaj betörésére sokkal jobb, mint amit a Targaryenek csinálnak, mert elkezdi etetni őt juhokkal. xD

Bízok benne nem mixelik össze a két karaktert és megmarad mindegyiknek a saját sztorija.

júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!