Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nézi bárki a Sárkányok...

Everlight kérdése:

Miért nézi bárki a Sárkányok házát?

Figyelt kérdés
Én minden részt megnéztem,90% a értékelhetetlen.

júl. 10. 19:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Inkább az az érdekes,hogy te mi a csudának nézted meg mindet,ha érthetetlen?
júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1.Mert reménykedtem bene hogy jobb lesz,ha kijön egy sorozat új része te tudd előre milyen lesz?
júl. 10. 20:23
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Miért gondolod, hogy mindenki ízlésének meg kell egyeznie és mindenkinek ugyanazt kell szeretnie vagy értékelhetőnek tartania, mint neked?

Remélem még gyerek/tini vagy, mert felnőttként ez már gyógyíthatatlan.

júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

2


Na hát,akkor bizonyára más is azért nézi amiért te.Vagy csak szimplán teszik neki..

Mondjuk ha én elkezdek nézni egy sorozatot és nem tetszik több rész után sem,akkor nem erőltetem tovább.Elengedem.

júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3.Te vagy a gyerek ha a reális kritikát nem veszed figyelembe.


A karakterek jelentős része unalmas, a cselekmény kiszámítható,

júl. 10. 20:54
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

5. Milyen reális kritika?

És az megvan azért, hogy szerethetnek az emberek olyasmit is, aminek megvannak a hibái? Sokan szeretik az Alkonyatot is és közben tisztában vannak vele, hogy nem az irodalom vagy filmművészet csúcsa.


Az unalmasság meg teljesen szubjektív. Ha képtelen vagy azt megérteni, hogy mindenkit más szórakoztat, akkor nem hiszem, hogy meg fogod érteni, hogy más miért nézi. Valaki nem találja unalmasnak a karaktereket és a cselekmény is érdekli.

Ha neked nem tetszik, akkor keress olyat, ami neked érdekes. De azt nem fogom megérteni soha, hogy a hozzád hasonlók miért akarják, hogy minden egyes film vagy sorozat legyen az ő ízlésükre szabva? Csak a te szórakoztatásod számít, mindenki más meg le van tojva.

júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Reális kritika = a te szubjektív véleményed. Pedig erről van egy mondás is, mihez hasonlítják.
júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, ne nézd. Akkor inkabb olvasd el.
júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
A Trónok harca hype miatt. Azt nagyon jól el lehetett adni a csöcsökkel meg a vérengzéssel, és végül akkora hype lett körülötte, hogy innentől bármit kiadnak ami ahhoz kötődik, milliók fogják zabálni, akkor is ha amúgy értékelhetetlen.
júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9.Pont hogy elvonatkoztattam a Trónok harcától.


8.Olvastam régen és ahhoz viszonyítom .Szerintem R.R Martin sem így képzelte el.

júl. 10. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!