Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 90-es évekből keresek egy...

A 90-es évekből keresek egy filmet, van ötletetek?

Figyelt kérdés

Akkor került terítékre, amikor Rick Moranis és John Candy filmjei mentek, mint például a kölykök összementek(1989), a kölcsön kinyír visszajár(1996), az űrgolyhók (bár az 1987), a belevaló papapótló(1989) és a többi. Ezeket a színészeket és filmeket lehetett akkor látni.

Mivel gyerek voltam akkor, csak néhány jelenet maradt meg, amit fel tudok idézni a filmből: A szülők a gyerekeiket elviszik az erdőbe és indián ruhába öltöznek. A szülők közül számomra Rick Moranis maradt meg, de megnéztem az összes filmjét és sajnos nem találtam közöttük. A gyerekek között volt egy aki (talán) valódi indián felmenőkkel bírt. A film arról szólt, hogy az erdőben tanulnak tüzet rakni, nyilat faragni.

Véleményem szerint talán inkább vígjátékra hajazó gyermek film lehetett. Volt benne szerelmi szál és az egész filmet a 90-es évek hangulata ölelte át.



jún. 28. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Indian Summer 1993

Bushwahcked 1995

Camp Nowhere 1994

jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adams family 2 jut eszembe mikor a gyerekek táborba mentek a végén meg ilyen indiános előadást tartottak és a tündéri gyerekeket megkínozták :)
tegnapelőtt 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy Richard Dreyfuss film, amire tippelek.

Az Alibi törzs. 1997.

Jópofa limonádé vígjáték.

Talán ez az.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!