Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámmal szeretnénk...

Dragicc kérdése:

Édesanyámmal szeretnénk tetováltatni egy idézetet a talpunk és a lábfej széléhez, van ötletetek, h mit? Legyen úgy, h egy sor rajta egy sor rajtam?

Figyelt kérdés
Legyen úgy,h egy sor rajta egy sor rajtam? Sehol nem találok olyan idézetet ami megfelelő lenne. Pár tipp jól jönne.

2013. dec. 9. 22:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szoktak az emberek tetováltatni, ha tudják, hogy mit akarnak. Valamit, ami számukra fontos. Csak azért, mert az milyen jópofa, trendi, szerintem tök gáz megcsináltatni.
2013. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
pfff
2013. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Találjatok ki egyet, ami csak a tiétek! Valamint keresetek egy másik helyet, mert ott hamar meg fog kopni a tetkó és csúnya lesz, mert ott elég gyorsan cserélődnek a hámsejtek.
2013. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?? Tőlünk kérsz tanácsot hogy mit tetováltassatok magatokra??

Akkor ezt a te talpadra ezt

" A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót"


Anyud talpára meg a folytatást:


" vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét"

2013. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Megvan a konkrètuma a dolognak:) de valami egyedin gondolkodom, ami csak a miénk:) de anya egy idézetnek örülne, ezért kértem ötleteket hátha akad olyan ami megfog és passzol.

Nem pont a szélére, már a lábfejre de a bokacsont alá közvetlen:)


Kedves 2. Kommentelő, nem kell puffogni! Ha nem tartod helyesnek indokolhatod bátran, de ne puffogj ;)

2013. dec. 9. 23:10
 6/36 anonim ***** válasza:
81%

Pl.: anyád apád

IDE

gyüjjön



de lehet modernebbü’’’

inyéd epéd

SATA

gyüvök e



de lehet magyarázó szöveg is:


pl.

ez itt talp.

ez az oldala

ez a teteje

és mellé kell rajzolni egy lovat

ahhot i smagyarázó szöveg:


ez nem talp alá va ló.

2013. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
78%
pafff
2013. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2-es csak azt akarta bemutatni, milyen piszokul fáj a tetoválás azon a területen (merthogy tényleg).


Vagy csak azért puffogott, mert olyan nagyon szánalmas dolog a neten keresztül vadidegen, arctalan emberektől megkérdezni, mit tetováltassatok édesanyád és te a lábatokra? Igen, én a második verzióra szavazok.

2013. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%
Pifff....
2013. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
27%
2013. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!