Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámmal szeretnénk...

Dragicc kérdése:

Édesanyámmal szeretnénk tetováltatni egy idézetet a talpunk és a lábfej széléhez, van ötletetek, h mit? Legyen úgy, h egy sor rajta egy sor rajtam?

Figyelt kérdés
Legyen úgy,h egy sor rajta egy sor rajtam? Sehol nem találok olyan idézetet ami megfelelő lenne. Pár tipp jól jönne.

2013. dec. 9. 22:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nekem a tesómmal van közös, de előbb volt az ötlet, mint a tetkó. Nem mondom meg, mi az, de valami hülyeség, mondjuk egy sárga deostift. Ez a "sárga deostift" egyszer régen belépett az életünkbe, és azóta egy "életérzés" lett. Egyszer kérdeztem a tesómtól, hogy keressek-e sárga deostiftes nyakláncot, hordaná-e, erre neki felcsillant a szeme, hogy tetováljuk magunkra.
2013. dec. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, most ez a divat. Facebookon kb 10 ismerősöm tett fel az utóbbi fél évben képet a boka alatti tetkójáról. :D Elég randa, mintha koszos lenne.
2013. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
29%

Anyukádéra: Csá csumi cső tészta gumicsizma!


Tiédre: Csá csumai muter tésztaburgonyahambi!


Így passzolni is fogtok.


Ui: Pufff.

2013. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Azért szeretnénk a bokánk alá mert pl én szakács vagyok:)

És szèp a lábfejem... jól mutatna :)


De már megvan a tökéletes megoldás:3

2013. dec. 25. 16:20
 35/36 anonim ***** válasza:
Knibálok vagytok vagy mi az ördög? Megfőzzve jól mutatna?
2013. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Na, mit találtatok ki végül? :)
2013. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!