Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámmal szeretnénk...

Dragicc kérdése:

Édesanyámmal szeretnénk tetováltatni egy idézetet a talpunk és a lábfej széléhez, van ötletetek, h mit? Legyen úgy, h egy sor rajta egy sor rajtam?

Figyelt kérdés
Legyen úgy,h egy sor rajta egy sor rajtam? Sehol nem találok olyan idézetet ami megfelelő lenne. Pár tipp jól jönne.

2013. dec. 9. 22:47
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Nem értem miért lenne probléma az,hogy instrukciókat gyűjtök:) kíváncsi vagyok más ötleteire is, hogy kitudjon teljesen alakulni a sajátom.


Nem ez lesz az első tetoválásom szóval tudom hol, mennyire fáj :)



Szóval ötleteket kértem, hisz sok ember ötlete között ott lehet a megfelelő amit teljesen magamévá tehetek.


A fikázásokon meg jót mosolygok, köszönöm szépen azokat is:)

2013. dec. 9. 23:24
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Most viccelsz? Anyáddal akarsz közös tetkót a lábfejedre és a GYk-n kérdezed meg mi legyen az? XD

Ez azért elég beteg...

2013. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
96%
inspiráció
2013. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anyukáddal beszéld meg, valami személyes legyen. Talpra egyébként én olyan mintát tetováltatnék, ami kicsit elmosódva/kikopva sem néz ki hülyén, nem szöveget.
2013. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Instrukció: útbaigazítás, tájékoztatás


Tehát helyesen írtam..


De hagyjuk inkább ha ilyen nehéz dolg :)

Köszöntem.

2013. dec. 9. 23:32
 16/36 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Bodor Béla: tetováló rag


tetovájjá pityu

tetovájjá pityu

horgont a karomra

kötéllee

szép ám a'

2013. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mit jelent az instrukció? Tájékoztatás, de inkább utasítás jelleggel.

Amire te gondolsz, az az inspiráció.

Ennek alapján javaslatom: idegen szavak ne legyenek a tetoválásban, a végén még az kerül rátok, hogy "WC a földszinten jobbra".

2013. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Az instrukció utasítás, rendelkezés inkább. Ettől még lehet útbaigazítás, de az előbb említett jelentéstöbblettel bír.
2013. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
86%
Pff.... Válasszatok egy random Paolo Coelho idézetet egy facebook alkalmazásból.
2013. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Én az útbaigazítás,tájèkoztatás formájára gondoltam.

Valóban, akkor inspirációra is lenne szükségem:)


Jaaaaaj dehogy,dehogy! Nálam nemgyerebe ezek a kínai meg tökömtudja milyen nyelven íródott maszlagok, ahol az apa lánya neve helyett a kenyér kifejezést viseli..



Mindenképpen magyarul lenne,hisz ez az anyanyelvünk, nincs szükségem az idegen szavakra :)

2013. dec. 9. 23:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!