Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámmal szeretnénk...

Dragicc kérdése:

Édesanyámmal szeretnénk tetováltatni egy idézetet a talpunk és a lábfej széléhez, van ötletetek, h mit? Legyen úgy, h egy sor rajta egy sor rajtam?

Figyelt kérdés
Legyen úgy,h egy sor rajta egy sor rajtam? Sehol nem találok olyan idézetet ami megfelelő lenne. Pár tipp jól jönne.

2013. dec. 9. 22:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
64%

Anyédéra:

[link]

Tiédre:

[link]

2013. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Én neten láttam még régen egyet, ami nagyon tetszett:

"You are my sunshine" "My only sunshine"

2013. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt nézz körül hátha találsz valamit ami tetszene mindkettőtöknek, de azért alaposan gondold meg, mert tényleg ha tetoválást akarsz akkor azt neked valahonnan mélyen az agyadból/szívedből kellene jönnie az ihletnek, hogy mit szeretnél. Megfogalmazhatod magadnak is azt az idézetet, az csak a tiétek lesz.

2013. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
74%
#22 és milyen mély! Különösen azért, mert angolul van.
2013. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel tudok egyetérteni.

Ha fogalmatok sincs róla, akkor inkább ne tegyétek.

2013. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Igen, csakhogy amit érzek, nem lehet egy sorba önteni, legalábbis nekem nem menne.

Olyanra gondoltam amit meglátok és " ezaz igen! Ez én vagyok és ő, ezek mi vagyunk" :)


Ezért kellenek az ötletek, hogy "igen itt talán elindulhatok, ez tetszik" s végül szülessen egy olyan ami egy egyedi dolog.

2013. dec. 9. 23:57
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Tesómon meg rajtam egy Johnny Cash számból van idézet, mert anyu mindig azt dúdolta.


'You are my sunshine, my only sunshine

You make ma happy when skies are gray'

2013. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Látom más is írta ezt :)
2013. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Hmmm, ez kedves nagyon :)

Ez adott is egy kis tippet, köszönöm

2013. dec. 10. 00:27
 30/36 Frigg ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok idézet-tetoválás párti, de ha mégis emellett döntenék, biztos Jim Morrison, E.A. Poe, Ady Endre vagy József Attila művei között keresgélnék :)


23/N

2013. dec. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!