Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kritikusok imádják, a nézők...

A kritikusok imádják, a nézők gyalázzák a Star Wars - Az akolitus sorozatot, kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez megint csak azok hisztije, akik nem képesek elfogadni, hogy nagyon sokféle emberek léteznek a világon, egy óriási galaxisban pedig aztán végképp van mindenféle bőrszín, nem, orientáció, stb?
jún. 8. 23:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Andor zseniális, mégpedig a története miatt. Stellan Skarsgardot nem túlzottan kedvelem, mert kicsit sok már a pasi, de még neki is olyan szöveget írtak, hogy nagyszerű a sorozatban. Jó, hát mondjuk én Tony Gilroytól mindenre vevő vagyok a Michael Clayton óta. Arra a filmjére is milyen sokan írják, hogy "unalmas", "vontatott", miközben emberi történeteket mutat be brilliáns módon, olyan történeteket, amikről el tudom hinni, hogy a valóságban is megtörténhetnek. Sokkal könnyebben elhiszem, hogy a világ ilyen, szemben mondjuk azzal, amit például a Halálos iramban filmekben láthatunk. Ha valakinek az ilyen filmek, történetek nem tetszenek (amik emberekről, jellemekről, érzelmekről, tragédiákról, stb. szólnak), azoknak azt gondolom van némi baj a világszemléletével és az életfelfogásával.
jún. 12. 13:27
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

r2-d2 leszbikus, az akolitus sorozatban erő segítségével kreálnak leszbikus pároknak gyerekeket... az egyik karakter megszólításán gondolkoznak hogy vajon they them, vagy nonbináris-e az egyik karakter, fehér férfi karakter 5percen túl nem volt karakter a sorozatban, az is mellék, és háttérben szerepelt pár percig...


Vajon majd a kövi sorozatban mi lesz? a tinédzser jedi fiú majd lány akar lenni és az erő segítségével lánnyá változtatják? vagy a jedi lány nem szereti, hogy She-nek mondják ezért Sith lesz?


Sajnos az első bekezdés az r2-d2 részen kívül mind megtörtént, szerintem nagyon elmentek a woke irányába, és nem látom hogy a woke irányt félre akarnák tenni, nincs bajom a woke-al, de sajnos az akolitus sorozat annyira rá megy erre, hogy kihangsúlyozza ezeket a részeket, Direkt.


Miközben csak háttérben néha néha megemlítés céljából kellene ezeket a woke tartalmakat bele rakni, nem pedig az EGÉSZ SZTORIT rá építeni.


Én azt gondolom hogy a kritikusok azért jelentik ki, hogy szeretik, mert ha rosszat mondanának róla, akkor elítélnék őket rossz embernek vagy szimpla rasszizmussal vádolnák őket.


Szerintem mély ponton van jelenleg a star wars, nekem nem jön be hogy woke-ra épít a média tartalom, bár mondom építhet, csak ne erről szóljon már könyörgöm.

jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
Szar is volt. Úgy harangozták be, hogy sithekről szóló sorozat lesz, az ő szemszögükből. A 4 órás műsoridőben 2 másodpercet kapott egy sith. ;) Nagyszerű.
júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!