Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi Franchise-ok közül...

Az alábbi Franchise-ok közül melyiket kedvelitek a legjobban?

Figyelt kérdés

jún. 7. 13:55
A kérdező szavazást indított:
STAR WARS
Harry Potter
Hobbit-Gyűrük Úra
Karib-tenger kalózai
Marvel
StarTrek
Trónok Harca
41 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyjából pont ebben a sorrendben ahogy felsoroltad őket, Star Wars abszolút kedvenc, Harry Potter szoros második.
jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Star wars: nem követem, nem érdekel

Harry Potter: szeretem, elmegy

Gyűrűk ura: szeretem

Karib-tenger kalózai: nem követem, nem érdekel

Marvel: nem követem, nem érdekel

Star Trek: nem követem, nem érdekel

Trónok harca: szeretem, kedvencem

jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Star Wars az egyetlen amit a filmeken túl is ismerek és imádok (sőt, a filmek csak a "kiindulópont" volt nekem), és aminek a teljes univerzumát részleteiben ismerem


Harry Potter - Hobbit/Gyűrűk ura -> Többször láttam mindkét franchiset és kedvelem őket, de nem vagyok "fanatikus", nem gyűjtök könyveket stb (bár Harry Potternek nagyjából semmilyen loreja nincs a könyveken kívül ha jól tudom, most jött ki egy játék 1-2 éve)


Karib-Tenger - Marvel: Az új "egységes" Marvel univerzumot ideig-óráig követtem, az első néhány filmet láttam de annyira nem kedveltem meg, Karib-Tengerből 1 vagy 2 részt láttam még gyerekként, elment, de nem érdekel annyira az az univerzum.


Star Trek-Trónok harca: Valamiért egyik franchise se érdekel egyáltalán, pedig a középkori fantasykat alapvetően nagyon kedvelem de a Trónok Harca mégse fogott meg semmilyen szinten (már azok alapján amiket láttam/Olvastam/hallottam róla, de lehet adnom kéne neki egy esélyt)

jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hármat láttam közülük, de azoknak se mindegyik részét:


- Star Wars: nem vagyok úgy oda érte, sőt, “A klónok támadása” például kifejezetten unalmas volt számomra.

- Karib-tenger kalózai: egész jó, nézhető filmek.

- Marvel: némelyikben egész érdekes a sztori, és tetszik, hogy környezetben mostani korhű filmek.


A többit még abszolút nem láttam, de nem is izgatnak annyira, nálam nincsenek a megnézendők listáján.

jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegyiket nagyon szerettem, és idővel mindegyiket jól elbhaszták.


Talán a Star Trek-et a legkevésbé, de az átment ilyen ifjúsági sorozat szintre, ahol gyakorlatilag semmi tét nincs.


A Star Trek filmek esetében az új trilógia a kedvencem, de a 3. rész ott is már elég gyenge lett.

jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harry Potter
jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emily ***** válasza:
Star Wars, Gyűrűk Ura.
jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!