Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kritikusok imádják, a nézők...

A kritikusok imádják, a nézők gyalázzák a Star Wars - Az akolitus sorozatot, kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez megint csak azok hisztije, akik nem képesek elfogadni, hogy nagyon sokféle emberek léteznek a világon, egy óriási galaxisban pedig aztán végképp van mindenféle bőrszín, nem, orientáció, stb?
jún. 8. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Én kisgyerekkorom óta keményvonalas SW fanként, aki az Új reménytől a Sithek bosszúján, a TCW-n és a Lázadókon át a Mandalorianig vagy az Andorig kb. mindent imádtam (egyetlen kivétel a Resistance volt ami borzasztó, illetve a VII-IX. részek közepesek nekem), nos úgy mondom azt hogy az Acolyte eddigiek alapján lagymatag gagyi, amiről ordít hogy az SJW propaganda miatt készült el. Nem vagyok se rasszista se szexista, imádom Landot, Mace Windut, Chirrutot, Bo-Katant, Jynt vagy épp Ahsokát, de ezek a karakterek annyira semmilyenek, üresek, szerethetetlenek, és egyidőben úgy üvölt róluk a píszíség, hogy az már nekem is sok. Élőszereplős sorozatok közül toronymagasan a leggyengébb eddig minden tekintetben, és nem segít rajta az sem hogy semmi kapcsolódási pont nincs az eddigi anyagokkal.

Ahelyett hogy egy ennyire érdektelen és erőszakosan SJW sorozaton dolgoztak volna, inkább hozták volna egy évvel hamarabb az Andor vagy az Ahsoka második évadát, amiket meg nem bírok kivárni.

jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
SJW propaganda lenne az, hogy bemutatják milyen emberek élnek a világon? Ezt nem tudtam, de most már tudom, köszönöm! Bízom benne, hogy egyszer mindenki el fogja tudni fogadni, hogy a világ, amiben élünk, alapvetően nem egy, hanem sokszínű.
jún. 8. 23:35
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Mindig a nézőknek van igaza. A kritikusok szavára nem kell adni, mert nekik eléggé meg van kötve a kezük hogy mit mondhatnak és mit nem, vagy a karrierjükkel játszanak. Egy film/sorozat vagy jó vagy nem, és ez a megtekintések számán, jegyeladásokon, nézői értékeléseken látszik. Hiába mondja rá egy fejes (aki kapja a hollywoodi kenőpénzt) hogy nagyon jó film, ha a nézőknek nem tetszik, az azt jelenti hogy mégsem olyan jó film. Én nem vagyok Star Wars fan, talán az első részét ha láttam a régiekből, az újakat egyáltalán nem ismerem, ezért ahhoz sem tudok hozzászólni hogy mennyire SJW propaganda az egész, de a Disney legutóbbi húzásai után nem lepődnék meg ha egy újabb agymosó filmet forgattak volna le. Újabban hatalmas divat lett régi klasszikusokat és nagy neveket beáldozni a kínosan izzadságszagú politikai korrektség oltárán, mindezt egy baromi hangos kisebbség miatt. A csendes többségnek azért a töke tele van már ezzel, ami meg is látszik a jegyeladásokon és a nézettségen. Nem azzal van a gond ha egy fekete játszik egy főszerepet, hanem azzal hogy lerí az egész alkotásról hogy csak a jó pontok gyűjtése miatt van ez így. Mikor már egy film nem a fő cselekményről szól, hanem arról hogy valakinek milyen a szexuális orientációja meg a bőrszíne, egyszerűen nézhetetlenné válik az egész.
jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

cim is erdekes mivel egy egyhazi beosztas is

illetve katolikusra hasonlit angolult is

jún. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 PMC Wagner ***** válasza:
85%
Harmatgyenge történet, és rettentő szar casting illetve szereposztás egyszerűen nem passzolnak a színészek a szerepeikhez. A hangsúly meg hogy is mondjam... Igazából az egész egy Star Wars köntösbe bújtatott LMBTQ érzékenyítő propaganda.
jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

"van mindenféle bőrszín, nem, orientáció, stb?"


Ez akkor lenne elfogadható érv, ha minden ilyen produktumot utálnának és lehúznának, de egyáltalán nincs így.

Szerintem ezzel is az a baj, hogy a sorozat készítője a szexbotrány részese volt, a főszereplő színész személy rasszista és a sorozat pedig nézhetetlen. De legalább el tudtak sikkasztani/tisztára tudtak mosni 190 milliót.

Mivel disney shill vagy, ezért biztos te is kaptál belőle. Ja, nem. Csak hasznos bohóc vagy. Sorry. :(

jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Kijött már az összes rész?

Ja bocsi, csak kettő a nyolcból 🙄


Nekem nincsen bajom a nyitással.

Őszintén szólva én nem értem azokat, akiknek nem tetszik. Mi nem tetszik nekik? Sokan azt mondják, mert nem vázolja fel eléggé az akkori galaktikus "életet". Például nem látunk bele a politikába..

Nos nekem ezzel nincsen bajom, az előzmény trilógiában is utáltam a politikia szálakat, noha tudjuk, hogy Palpatin jobb politikis mint sith nagyúr.


Igen én is keményvonalas sw fan vagyok, láttam minden filmet, sorozotatot. Klónok háborúját is, lázadókat is, jedihistóriákat is, birodalmi históriákat is, bad batch-et is. Még a forces of destiny-t is.

Tényleg nálam (is) ami kimaradt az az ellenállás rajzfilm sorozat. Persze elkezdtem nézni de abba hagytam mert borzalmasan gagyi.

Amiket nem láttam illetve olvastam azok a könyvek és képregények mert bevallom őszintén, nem szeretek olvasni és időm sincsen rá. Egy filmet megnézni 2-3 óra, ugyan ezt könyvben elolvasni egy hét, ha minden nap olvasok órákat...



Szóval annyira nálam sem nyerte el a tetszésem, de abszolút oké kategória. A látványvilág pazar, nem ilyen olcsó megoldás mint az Obi-Wan. Na az pont azért nem tetszett, mert hihetetlenül gagyi módon koeografált, a párbajok is úgy néznek ki mint ha egy képstabilizátor nélküli telefonnal vették volna fel...


De itt ilyen nincsen.

A politikába is kapunk majd biztosan betekintést az akolitusban mert elvileg arról szólna a sorozat, hogy hogyan gyengültek meg a jedik és a sithek hogyan hatoltak be a politikai életbe.

Egyébként berendelték a 2. évadot, bőven lesz idő ezeket kibontani.


Nálam sw sorozat ami eddig nagyon nem tetszett, az pont az Andor.

Pedig pont sokan az Andort istenítik én meg pont azt nem értem, miért..

Hihetetlenül unalmas, vontatott, nagyon lassan halad a történet.

Kb mint az ember a fellegvárban c. sorozatban. Borzalmas.

Nálam Andor 10/2

Akolitus 10/6


Kicsit spoilerezek - nem nagyon -

számomra Sol karaktere nagyon szimpatikus, kicsit Gui-Gon-os. Yord meg hát ő az ellenkezője, nagyon idegesítő alak.

jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Na pont az Andor az ami zseniális sorozat, nálam 10/10, és ezt úgy hogy talán a legkevésbé "star warsos" Star Wars. És furamód ott is van egy LMBT-szál, de ott mégsem zavaró egyáltalán, mert annyira jó mellé a történet, a forgatókönyv, a színészi játék, a dialógusok.

Nem önmagában az SJW létezése a gond, hanem amikor arra húznak fel mindent, a történet és a karakterfejlődés kárára.

jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Én az a fajta star wars rajongó vagyok, akinek a "Star Wars" két jelentése van: egy: az erő misztikuma. Ezért szeretem jobban az orginial trilógiát mint az előzmény trilógiát. Ez a midikloriános "tudományos" megközelítés nekem bullshit, de persze elfogadom. Pont az erő misztikuma miatt szeretem nagyon a tcw azon szálát a 6. évadban, ahol Yoda mester a halhatatlanságot kutatja. Ezért szeretem a mortisi szálat a 3. évadban és ezért szeretem a lázadók 4. évadát is.

A másik jelentése a Star Wars-nak azok a fénykard párbajok és az űrcsaták. Ezekért szeretem az előzmény trilógiát, ott szépen koeografált párbajok, a Zsivány egyest meg a scarifi csata miatt kedvelem nagyon.


Az akolitusban egyelőre erről nem esik szó, de biztosan kapunk majd betekintést az erő misztériumába is - főleg a sötét oldalról.

Számomra egy dolog ami borzasztóan idegesítő és rossz hallani, az a cím. Se az angol, se a magyar cím nem passzol.

jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Weinstein személyi asszisztense rendezte. Ennél többet nem kell tudnom
jún. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!