Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz az a teória, hogy Kylo...

Igaz az a teória, hogy Kylo Ren még Darth Mault sem tudná legyőzni párbajban?

Figyelt kérdés

A Lucas filmjeiben lévő Sithek közül, tehát az első 6 részből még mindig Mault mondják a leggyengébbnek. Elvileg Dooku Gróf is jobb nála mivel annak ellenére, hogy idősebb párbajozásban jobb. És erőben is, de nem az erővillámok miatt. Mert az a fenti két karakter is tudta, csak nekik más volt a harc modoruk.

De akkor Kylot még Maul is simán letudja győzni?



jún. 3. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Igaz, Rey konkrétan simán egálban volt vele, úgy hogy előtte nem is tanult semmit. Kylo Ren elég gyenge sötét oldali karakternek számít.
jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maul egy képzett sith harcos volt, Kylo nyilván nem lett volna komoly kihívás számára.
jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát azért a 9. részben Kylo már elég erős, ha jól emlékszem hajókat állít meg az Erővel, stb. De az lehet, hogy nem olyan jó vívó. Ettől függetlenül szerintem nem lenne Maulnak olyan könnyű dolga vele.
jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emily ***** válasza:
100%

Én nem mondanám Mault gyenge harcosnak, inkább amiatt a visszatérő hibája miatt veszít sokszor, hogy államdóan alábecsüli az ellenfele erejét.

De azért az, hogy a 66-os parancskor pusztán az Erővel tette tönkre egy köztársasági cirkáló hiperhajtóművét az szerintem azt jelenti, hogy több lehetőség van benne, mint ami az eredményeiben látszik.

És a kérdésre válaszolva, szerintem legyőzné Kylo-t.

jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!