Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rex százados tudta hogy Vader...

Rex százados tudta hogy Vader igazából Anakin?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit gondolt. Harcolt ellene?

Jó barátok voltak, de úgy tudom nem állt Vader mellé.

Valamint még egy kérdés. Úgy tudom hogy az 501-es légió Vaderhez csatlakozott, miért? Ez a 66-os parancs műve hogy a klónok átálltak a sötét oldalhoz?



jún. 8. 17:45
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

klonok nem a jediket szolgaltak hanem a koztarsasagot vagyis igy az uralkodot

nem tartoztak huseggel a jediknek, parancs miatt harcoltak veluk

es igy majd ellenuk is

jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés. Szerintem tudta, ha nem is magától, de Ahsokától esélyes hogy megtudta, aki ugye tisztában volt vele hogy Anakin=Vader.

A második kérdésre pedig az a válasz, hogy nem csak az 501-esek csatlakoztak a Birodalomhoz, hanem hivatalosan minden klón, mégpedig a 66-os parancs pillanatában. A gyakorlatban persze voltak kivételek (az egyik pont Rex), és a későbbiekben is elég sokan voltak akik "öntudatra ébredtek". A Bad Batch sorozatban elég részletesen be van ez mutatva.

jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként a 66-os parancsban a klónokba egy chipet tettek ezért öntudatlanok voltak?
jún. 9. 08:57
 4/6 Emily ***** válasza:
Igen, az inhibitor chip miatt a klónok nem voltak uraik a tetteiknek, csak Palpatine parancsait követték.
jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Áh, már értem, Rexnek pedig kivették ezért nem állt át a sötét oldalhoz. Köszönöm a választ!

Egyébként azt lehet tudni körülbelül hány klón vette ki a chipet és nem állt át Palpatinehoz?

jún. 11. 15:33
 6/6 Emily ***** válasza:
Pontos számot nem tudnék mondani, de nem sokról tudunk. Nem könnyű a dolog, mert egyrészt nem tudtak róla, másrészt, ha kaptak is segítséget, nagyon harcoltak a chip kivétele ellen, ez is része volt a programozásnak. A Bad Batch (Rossz Osztag) sorozatot láttad? Ott sok szó van a témáról.
jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!