Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi sorozatokról?

Figyelt kérdés

Mintaapák

Drága örökösök

Mellékhatás

Apatigris


Én a 4 közül az apatigris sorozatban csalódtam a legnagyobbat.



#RTL Klub #RTL #mellékhatás #Drága örökösök, mintaapák #Mintaapák,apatigris #Tv2,magyar,sorozat
2020. jún. 3. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6 os .

Mi volt ez a bevezeto szoveg???Nem ertem!



Kerdezo.

En a felsorolt sorozatokat mind neztem,nezem!Inkabb mint a B.K.,vagy a J.R. es a kulfoldi mexikoi,argentin stb sorozatokat!

2020. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az apatigris nagyon alpári és izzadságszagú. Mégis ki kasztingolta össze Pepét meg a három teljesen különböző lányt egy családdá? És ahogy beszélnek. Undorító. Még ha el is harapják a csúnyaszavakat. Szimpatikus karakter szerepeltetése tiltva van, vagy mi?
2020. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mellékhatást nem ismerem, de a többit nagyon szeretem. :)
2020. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Apatigrisből talán két részt láttam, de nagyon nem tetszett, szerintem semmi értelme nem volt. Olyan sorozat, amit, hogyha megnézel, másnapra elfelejted.


Mintaapák egészen nézhető, jó szórakozás, de semmi több


Drága Örökösöket nagyon szeretem/szerettem, hosszú, izgalmas, lehet rajta gondolkozni, sok szál van, amik többnyire összefutnak. Tetszett benne a műkincsek, szerbek szerepe.


Mellékhatást nem láttam

2021. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A Mellékhatás mindent vitt. Fantasztikus volt némelyik színész játéka, Molnár Áron lepett meg a legjobban, (a Mi kis falunk Matyija) szinte sokkot kaptam azoktól a jelenetektől (családi belüli erőszak elkövetőjét játszik)


Nagyon mély mondanivalója van, és rendkívül naprakész a témát illetően. Már nagyon várom a 2. évadot.

Nálam vetekszik az Aranyélet magyar sorozattal. Number 1.


A másik 3 sorozat sajnos nálam nem üti meg a mércét. Az örökösöket mondjuk nem is láttam.


Ha jó magyar sorozatra vágysz, akkor melegen ajánlom ezeket (egyik sem gagyi, limonádé, és nem is vidám)


Aranyélet

Terápia


Ami vidámabb, de nem gagyi:

Ízig-vérig (remek gasztro sorozat, sajnos csak egy évad)

A Tanár

Egynyári kaland

Kossuthkifli

Csak színház és más semmi

Bogaras szülők


Nagyon elvont humorú

Fapad

Munkaügyek


És ami szódával elmegy:

200 első randi

Korhatáros szerelem

Válótársak

2021. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!