Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi sorozatokról?

Figyelt kérdés

Mintaapák

Drága örökösök

Mellékhatás

Apatigris


Én a 4 közül az apatigris sorozatban csalódtam a legnagyobbat.



#RTL Klub #RTL #mellékhatás #Drága örökösök, mintaapák #Mintaapák,apatigris #Tv2,magyar,sorozat
2020. jún. 3. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Közönséges sorozatok, ez a véleményem sajnos. Pozitívat nem is tudok írni róluk...
2020. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1 a válaszod!


Jöhetnek még!

2020. jún. 3. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Mintaapák

Pár részt láttam belőle, nem nagy szám. Nem is néztem többet. A színészek rendben vannak. A sokszor idegesítő gyerek színészek is jól lettek castingolva.


Drága örökösök

Az első évadot láttam, jól indult, jó volt a koncepció. Annyira nem tetszett már az évad második fele, hogy a második évadot már nem néztem. Egyszer kétszer amikor éppen kapcsolgattam, pár percre bele bele néztem, de ez a szerb maffia, ügyvéd feleség, valami drog termesztés elég gagyi lett.


Mellékhatás

Az első két részt láttam, a sztori rendben van, de a főszereplő doktort játszó színész annyira unszimpatikus, hogy nem tudom nézni. Illetve Borbély Alexandra és Sztarenki Dóra sem kellemes nekem.


Apatigris

Egy részt láttam, nagyon túl van játszva. Scherer Péter jó színész, a karaktere rendben van. Viszont Gryllus Dorka és a szerepe tragikus volt. Nem fogom nézni ha ősszel folytatni fogják.


Vannak ezeknél sokkal jobb magyar sorozatok.

Te mit gondolsz?

2020. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mintaapák sorozat nekem tetszik,a gyerek nekem néha picit az elején idegesítő volt de aztán megszoktam


Drága örökösök:

Igen.. nekem is picit hihetetlen ez az egész story de nincs vele különössebb bajom,ellehet nézni.


Mellékhatás:

Nekem a Berta karaktere,idegesítő,szarul játszik,egyébként rendben van a sorozat,nincs bajom a színészekkel,az egyik kedvenc sorozatom most.



Apatigris:


Az 1. Rész volt a legviccesebb, legjobb,de tényleg kicsit túljátszott,meg szerintem unalmas maga a téma amiről szól..


Ezáltal nem lesznek jó részek.

Az 1. Is azért volt jó,mert kevésbé volt szó erről a szerelmi témáról.


Elég hihetetlen hogy össze házasodik két fiatal,aztán másnap már válnak.


Ez az a sorozat amit egyszer megnézel ha unatkozol mert másra nem jó

2020. jún. 3. 21:13
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Valamiért én perverziót érzek abban, hogy a magyar sorozatok nagy részét megnézzem, így ezeket mind láttam. (bocsi, ha esetleg spoiler)


Mintaapák

Első pár résznél nagyon bíztam benne, hogy csak vicc és hamar befejezik. De pár rész után egész élvezhető lett. A végére már voltak érdekes, izgalmas szálak benne (bár olyan karakterek is, akiktől a falra másztam). Az elején a gyerekek nagyon rosszak voltak, de a végére profik lettek, ügyesek voltak.

A mostani botrány miatt valószínűleg nem fogom tovább nézni, mert nem tudom elképzelni, hogy az új színészekkel megszoknám, már nem lenne olyan.


Drága örökösök

Az eleje jól indult, mostanra elég bonyolult lett. Az alapötlet jópofa volt, de ez a műkincs-kereskedő, szerb háború,... vonal...hát...legnagyobb baj vele, hogy sok ellentmondást hozott a sztoriba. Amiket néha nagyon buta fél mondatokkal próbálnak megoldani. Látszik, hogy az elején nem terveztek bele jó pár dolgot. Én jobban élveztem volna, ha rövidebb, de megmaradnak annál, hogy harcolnak az örökségért, amit megszínezne a falusi élet történései.


Mellékhatás

Nekem nem jött be :/ Számomra kevés van benne az alap sztoriból, amivel reklámozták: a béranyaság. Pl. azt hiszem a 9. rész az, amiben szinte egy szó se esik arról a szálról. Túl sok mindent beleraktak ebbe a sorozatba is és el tudom képzelni, hogy sokat nem fognak lezárni. Nekem se tetszik jó pár szereplő színészi alakítás, aki igazán jól alakít pedig SPOILER utolsó részben megölnek (pedig na ő tudott színészkedni).


Apatigris

Na és ez miről szólt? Mármint láttam a sztorit, de ez mindek kellett? Mit akartak ezzel a történettel elmondani? Mert kb. semmi értelme nem volt? SPOILER: A történet végén 4 pár lett. Szőke csaj összejön a főnökével (kb. semmi vonzalom egymás iránt, kb. annyi közös van bennük, hogy az exeik együtt járnak), középső csaj összeházasodik egy fiúval (akitől ált. a falra mászik, amit megértek, mert a fiú színházi megnyilvánulásai kínosak és idegesítők). Apu összejön anyuval? (kb. 5 perc képernyőn látott közös pillanat alapján, nem váltja ki az emberből az érzést h jajj de jó h újra együtt vannak). Egyetlenül a legkisebb lány párja ellen nincs kifogásom, mert kb. semennyit nem tudtunk meg róluk, csak legalább annyit, hogy bírják egymást.

2020. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Szia. Szeretnék veled beszélni,személyesen.Nem arról,hogy nyertél, mert a férjed megd.gott engem,a legjobb barátnőd és másik 50 embert, meg 20 éves kolléganőkről imádkozta le a bugyit. Se arról,hogy rólam mit mondott, hogy rólad, meg ezekről. Ok, hogy dugott Irénnel, más kollégákkal, meg nem is érdekel kivel. Tudom,hogy minden rendben van köztetek, annyit kérek,hogy elmesélhessem az én szemszögemből a sztorit. Tudom, hogy nem változtat a dolgokon, de mivel nagynénémmel egyidős vagy, és ő is elég modern felfogású, tőle kérdeztem meg, hogy hallaná e.2 hete beszéltem utoljára a férjeddel, márciusban volt itt nálam,azóta semmi nincs közöttünk. Nem akarok belerondítani a házasságotokba, téged választott, és szidni sem fogom őt.



Mintaapák:

Imádom, de őszintén szólva,a jó szereposztás miatt: Fenyő Iván, Kovács Patrícia, Klem Viktor, Stohl Buci (akit nem szeretek), meg Szabó Kimmel Tomi. Remélem ezután is jó lesz, de nem reménykedem, nem fejtem ki a véleményem, nem erre irányult a kérdés.


Apatigris:

Első 2 részt imádtam, nekem Péter így, hogy apám lehetne is, egy sármos pasi. De, nagyon rossz irányba ment el a sztori. Katasztrófa és szégyen, bocsi.


A másikkettőt nem néztem, de amit szerettem az a Tanár. Azt is elrontották,lehet lepontozni, de majd, ha lesz időm leírom, hogy miért.

Vannak másik nagyon jó sorozatok, de nem ez a kategória.

2020. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül csak a Drága örökösöket szeretem, de azt a sorozatot nagyon!

Az Apatigrisbe néztem még bele, de csalódás!

A Mintaapák az a borzalom, amit vártam, a Mellékhatás pedig olyan témát dolgoz fel, ami nem áll hozzám közel.

2020. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mintaapák:

Én személyszerint nagyon szeretem a sorozatot. Egészen kezdem megszokni az új szereplőket. Én imádom.


Drága örökösök:

Csak pár részt láttam, és azoknak is csak egy részét, nekem nem jött be , mert nem fogott meg de erről biztos jobban tud nyilatkozni az aki többet latott belőle.


Mellekhatas:

Nekem tetszett, durva volt az utolsó rész ami kérdéseket hagy maga után. És mint kiderült, a 10 részes sorozatot 2 év alatt forgatták le. Így aki majd meg szeretné nézni a folytatást, annak nagyon sokat kell majd várnia...


Apatigris;

Az 1.részt lattam mert ugye levették a képernyőröl. Nem volt benne semmi különleges. Minta egy újabb magyar sorozatot dobtak volna össze, amibe már nem tudtak volna újat beletenni.

2020. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

A Mellékhatás Wikipédiája szerint jövő tavasszal folytatódik a sorozat ;) Szerintem ezeket a Wikipédiákat az Rtl készítheti el, így valószínűleg jó az információ (de persze lehet, hogy a vírushelyzet miatt elhúzódik a forgatás)

2020. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8as vagyok


Köszönöm #9

2020. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!