Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Witcher sorozat össze-viss...

The Witcher sorozat össze-vissza ugrál az időben?

Figyelt kérdés
A hetedik résznél járok és teljesen belezavarodtam. Az első részben megtámadják a királyi családot, meghal csomó mindenki, az ellenség elfoglalja a várat. Egy két részre rá az első részben meghalt királynő él, és valami esküvőre készülnek. De közben a többi szál ugyanonnan folytatódik. Az első részben meghalt az a varázsló, aki a királynőnek segített, a hatodik részben élt, de ott megölték. Most kezdtem a hetedik részt, most megint él az a varázsló, de a királynő is. Teljes káosz. Valaki ezt el tudná magyarázni? Mi az isten van ebben a sorozatban, hogy kell ezt nézni hogy értelme is legyen?? Nem lett volna egyszerűbb ha időrendi sorrendbe rakják a részeket?

2019. dec. 25. 22:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez egy olyan sorozat,ahol figyelni is kéne...
2019. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem zseniálisan csinálta a sorozat.Így az idióta nézők mint te legalább lemorzsolódnak.
2019. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem találkoztam a játékokkal, a könyveket sem olvastam.

Aláírom, az első pár részben nekem sem esett le, hogy különböző idősíkokat látok, de amikor Yennefer beavatásán ott volt a gyermek Foltest a halott hugával, akkor már kezdett gyanús lenni. Kesőbb meg nyilvánvalóvá vált. A végére teljesen összeállt a kép. Pedig közben más dolgokkal is bíbelődtem.

Mindemellett meg fogom nézni újra.

2020. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 alenkrane90 válasza:
52%
Hat igen...néhány sorozathoz több kell, mint 4 általános.
2020. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


1. Yennefert magához veszi Tissaia (2.rész)

2. Yennefer átesik a test átalakításon (3.rész)

3. Geralt Balviken mészárosa lett (1.rész)

4. Geralt és Jaskier fogságba esnek az elfek táborban (2.rész)

5. Lyria királynője elleni merénylet (4.rész)

6. Geralt harca a strigával (3.rész)

7. Bál/leánykérés, Geralt itt kéri a meglepetés törvényét. Geralt először tartózkodik Cintrában. (4.rész)

8. Yennefer és Geralt első találkozása (5.rész)

9. Yen és Geralt újra találkoznak a sárkány vadászaton (6.rész)

10. Geralt visszatér Cintrába (7.rész)

11. Calanthe elveszti a csatát (1.rész)

12. Yen visszatér a mágus iskolába, arról szavaznak hogy közbelépjenek-e Nilfgard előrenyomulása ellen/mellett (7.rész)

13. Cintra bukása, Calanthe halála, Ciri szökése (1.rész)

14. Soddeni csata (8.rész)

15. Geralt és Ciri Találkozása (8.rész)


A lényeg az hogy Yen idővonala játszódik legkorábban, utána Geralté, és végül Cirié.

2020. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%
Tényleg sokan nem figyelnek arra hogy mit néznek és felületesen nézik vagy másnapra el is felejtik. Nekem pont ezért tetszik a witcher mert elgondolkodtat, egy kicsit edzi az agysejteket a logikus gondolkodást. Én kiefejezetten szeretem amikor csavarok sőt dupla csavarok vannak egy filmben, vagy amikor össze áll bennem a kép és megvilágosodok mondjuk mosogatás közben.....
2020. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ennyire hülye? Már ne is haragudj.

Akinek több esze van, mint egy marék lepkének, össze tudja rakni a sorozatot.


Épp az volt a lényege, hogy a végére összeálljon, hogy mi mért történt. Geralt történetszála a fő, közben bemutatták Yennefer történetét és azt, hogy ezek a karakterek hogyan kötődnek össze, hogy Geralt miként fűződik Ciri-hez és ezt nagyon szépen megoldották. Te meg azt várod, hogy a szádba rágják... Nem is lehet erre mit mondani, már ne is haragudj. A Netflix-re pedig nem kötelező előfizetni, főleg nem egy sorozat miatt, amit amúgy is megtalálsz a neten.


Te pont felhoztál egy Trónok harcát, amiben semmi csavar sincs, egymás után játszódik minden, hót egyszerű az egész.

2020. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy éreztem mint a 23as,a végére össze állt.
2020. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem a hatodik részben esett le hogy több idősíkon fut, na akkor én is nagyon megzavarodtam, de az utolsó részre (8.) minden összeállt, és végül úgy latom így volt a legizgalmasabb.
2020. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Azért mert a könyv egy novella és a novelláknak nincs folyamatos történetszála . Ha többször min. 2-szer megnézed érted mert a többi évad ezekkel az elemekkel fog összeállni ha ezekete így tudjuk . a 2. évad is ilyen lesz csak a 3. könyv ha jól emlékszem ami már nem lesz ilyen
2020. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!