Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lenne ha...

Szerintetek jó lenne ha Ichigo összejönne Rukiával? (Bleach)

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, egyértelműen
2010. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább a Csongor a Dórival :D
2010. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy shounen anime, szerintem sosem fog megtörténni, bár ki tudja. Még fut, akármi lehet.
2010. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nem
2010. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát végülis igen de úgy sajnálnám Orihimét :( de azért jó lenne
2010. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, és nem is fognak, ha Ichi összejön valakivel, az Orihime lesz (és ezt nem azért mondom, mert nagy fanjuk vagyok, hanem mert az a valószínűbb).


Amúgy egy shounen-ben miért ne jöhetnének össze? Láttam, meg olvastam is már pár shounen-t és teljesen normális és átlagos, hogy a szereplőknek van csajuk/barátjuk, max. nem azon van a fő hangsúly.

2010. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Baxus, ti nem vagytok normálisak. Ez csak egy anime, nem a valós élet az istenért. :)
2010. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reméljük összejönnek *-* a harmadik movie is erről tanúskodik, mert kubo azt akarta a harmadikkal kihangsúlyozni, hogy Rukia és Ichigo kapcsolata milyen jó. :D
2010. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Biztos *-* Főleg most Rukia jobban nézki az új hajával . bizti ichi is oda van XD :) De kit tudja Kubo mit csinál de ichiruki ra nagyobb az esély ^o^ *-* Rukia ügye most a 13.osztag hadnagya lettakk már csk Ichigo-nak kének kapitánynak lennie ^o^
2011. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerintem igen.

nem tudom mit izéltek hogy ichigo meg orihime... orihime nem tudná kezelni se ichigot..

rukia viszont mindig ráveszi mindenre..amikor depresszios volt, akkoris rukia segitett neki.. és eleve már az első részben ichigo és ruki volt a főszereplő(énvéleményem)^^

2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!