Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube-ra csinálok vlogot....

Youtube-ra csinálok vlogot. Miről szóljon? Írjatok minél több választ!

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ne csinálj vlogot sehova.
2016. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csinálok
2016. aug. 26. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha már most nincsen témád, tudnád-e hosszútávon csinálni? Szerintem azokat a témákat a mindennapi életükből, környezetükből veszik a vloggerek, utána pedig később, ha már befutottak, a nézők szoktak tőle konkrét témákról véleményeket kérni.
2016. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

1. Ne csinálj

2. Ha mégis, akkor én a reklámokat, tévét, médiát (zenét) választanám fő témának.

2016. aug. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt kezdődik a baj. Sokan vannak, akik így kezdik: szeretnének híresek lenni, látnak pár jó videót, megismernek pár ismertebb videóst, kitalálják, hogy majd a Youtube-bal lesznek híresek és gazdagok, de nem is tudják, hogy álljanak neki. Ezekből a videósokból lesznek később az olyanok, akik minden lényegtelen dolgot levideóznak, hogy minél több legyen a videó az oldalon, még, ha nem is szól semmiről. Ilyen tipikus tucattémák például: haul, unboxing, kihívások, kérdezz-felelek, mersz vagy mersz, Minecraft Mester MC (vagy bármilyen Minecraft mini game szerver). Persze, ezek közül egy-egy videót akár jól is meg lehet csinálni, például, a kérdezz-felelek videók jók, mert megerősítik a kommunikációt a videós és a nézők között: én felteszek egy kérdést, te pedig válaszolsz nekem. Ha kommentben válaszolsz, az is jól tud esni egy nézőnek, ha pedig videóban látja és hallja, hogy válaszolsz neki, az sokkal inkább kelti azt az érzést, hogy egymással szemben ültök, és ő személyesen szólít meg téged. De kérdezz-felelek videót is akkor érdemes csinálni, ha már van egy bizonyos mennyiségű feliratkozód. A haul, unboxing, challange, reakció viszont olyan videótípusok, amik kevésbé érdekesek, és nem igényelnek nagy fantáziát - ezzel ellentétben mégis elég népszerűek, nem tudom, miért. Engem például egyáltalán nem érdekel, hogy például Dezső Bence, vagy bárki más miket vásárolt, és ezzel nem megsérteni akarom őket. Ezek leginkább olyan videók, amikkel nézettséget próbálnak szerezni a videósok, ahelyett, hogy magukat adnák.


Arról csinálj vlogot, amiről te akarsz, és ne (csak) arról, amit mások akarnak. Add bele a személyiségedet, hogy kitűnj a sok egyforma nézettségvadász tucatvideós közül, és tartsd a kapcsolatot a nézőkkel. Például, ha kérdeznek valamit, válaszolj nekik. Nem tudom, ismered-e Walruszt, szerintem nézz be a csatornájára. Ő egyáltalán nem olyan, mint pl. 2Face vagy Csecse Attila, látszik, hogy ő nem a hírnévért csinálja, hanem, mert szereti is csinálni, amit csinál, és meg is becsüli a nézőit. Beleadja a stílusát és személyiségét, amitől színesebb az egész, sokkal egyedibb, és olyan videókat csinál, amilyeneket csinálni akar, nem pedig az elcsépelt és uncsi videókat.


Ha viszont csak a hírnévért csinálod, akkor nem is érdemes belekezdeni. Lehet, hogy tényleg ismertté válnál, talán még gazdaggá is, de, ha tényleg csak ezek mozgatnak...


Ha viszont szereted is, amit csinálsz, és fontosak a nézőid (mármint, nem csak a számuk, hanem ők maguk), akkor sok sikert és kitartást kívánok!

2016. aug. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
+1, ha semmitmondó valamit akarsz, akkor inkább menj Twitchezni
2016. aug. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat neked külön is #5
2016. aug. 26. 10:41
 8/8 jikanv válasza:

Ha hulye vagy hozza es nem tudod akkor csinalj arrol. ha meg semmi otleted hogy mit akarsz akkor irj arrol. Ha meg teljesen gyagya vagy arrol is csinalhatsz.

Ha masoktol varod a valaszt hogy mit akarsz akkor hogy akarod csinalni?? Ki figyelne rad egyaltalan?? Te olvasnad vagy nezned annak a vlogjat aki azt se tudja mirol akar egyet csinalni??

2016. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!