Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennünk?

Szerintetek mit kéne tennünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nos, én fashion dancelek és eddig is versenyeztünk, de októberben egy komolyabb versenyre megyünk. Nyolcan vagyunk egy csapatban (3 hetedikes, 5 hatodikos).Ebből négy hatodikos elég nagy barátságban van, legjobb barik. De az egyik közülük felháborító!!! Egy héten két edzés van, az egyikre nem jár, mert szakköre van, ha meg jön, sosem gyakorol, és iszonyat béna. Nem jött táborba, nem tudja a táncot, otthon sem gyakorol. Kezd idegesíteni, mert a többiek tényleg kiteszik a lelküket, gyakorolnak, jönnek, csinálják. De miatta mindig elrontjuk és már én IS kezdem, úgy érezni, hogy mellette a munkánk kárba vész. Elkedvetlenedtünk, tudjuk, hogy így sose nyerünk, főleg, hogy a másik csoport sokkal jobbak nálunk. Nem tudom mit kéne tenni, de az biztos, hogy én egy nagyon boldog ember lennék, ha abbahagyná a táncot. Másokat is idegesít a bénaságával, még a barátnőit is, és mindenki fel van háborodva. Vajon szóljunk az edzőnek? Már ő is és más anyukák is mondták, hogy ő nagyon kilóg a sorból, annyira béna. csak a többiek elég félősek és én vagyok talán az egyetlen aki odamer állni a tanár elé. De mi van ha megutál a tanár? Mit kéne tennünk? hagyjuk, hogy tönkretegye a csapatot?

Remélem érthető, kicsit nehéz ezt elmondani. A válaszokat előre is köszönöm. :)


2013. okt. 6. 12:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!