Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennünk hogy jó legyen?

Mit kéne tennünk hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Párommal holtponton vagyunk a kapcsolatunkban.


Sokat veszekedtünk, ami szépen lassan kihülést eredményezett. Nincs ölelés, nincs csók, nincs szex, nincs érdeklődés a másik felé, stb.


Én biztos hogy nagyon szeretem, őt nem tudom mit is érez, igazából ő sem tudja. Elveszíteni nem akarom, viszont azt se hogy úgy maradjon hogy nem szeret. (Pl csak kötelességből mert van egy közös kislányunk)


Mit tehetnék? Hagyjam rá a döntést, hogy majd lesz valahogy, döntsön ahogy érzi. Vagy próbáljam meg visszacsábítani valahogy? HOGY?


2012. nov. 6. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek közös programokat. Rittyentsd ki magad igazán és töltsetek együtt egy estét kettesben. Lehet, hogy őt se kell visszahódítani, elég a kezdő lépést megtenni. Tudtára adni, hogy te szereted és ragaszkodsz hozzá. Aztán majd kiderül a hogyan tovább.
2012. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én szeretném, de ő csak azt hajtogatja hogy neki elege van ebből az állandó veszekedésből. Pedig már nem is veszekszünk, csak élünk szép csendesen mint két "lakótárs". Annyira abban él, hogy mennyit veszekedtünk, hogy nem is gondolja hogy jobb is lehet ez (szerintem, mert egy épp mondatot nem lehet belőle kihúzni)
2012. nov. 6. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Továbbra is első. Mi lenne ha valahogy megpróbálnál jó hangulatot varázsolni otthon? Bevonod a kislányotok is nagyokat játszitok előtte és közben kacarásztok. Hátha látja, hogy szép is lehet a családi élet. Ő is részese akar lenni.
2012. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet ennek a "lakótársnak"van valakije?Én nem hiszek ebbe a be festem a hajam ,szexi bugyingó,vissza csábulok.A pasik nem arról híresek se csók se ölelés se szex.Figyelj egy kicsit az érdektelenségen kivül,látsz e más változást rajta
2012. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy makacsság, sajnos semmit nem tudsz tenni ellene... a legtöbb, hogy időt adsz neki, aztán vagy rájön, hogy hiányzol neki, vagy el kell engedned, ha menni akar...

A kislány megszenvedheti a veszekedéseket, az pedig, ha a párod csak miatta kényszeríted magad mellé, nem fair.

2012. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt írtam is, hogy szeretem, de nem akarom hogy kötelességből maradjon velünk.
2012. nov. 6. 11:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értem például hogy van hogy napközben meg felhív és kedvesen csacsog mi volt vele, mi van velem, stb .... aztán otthon meg mire hazaérek már egy jéghegy
2012. nov. 6. 11:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Makacsságot mire érted?
2012. nov. 6. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Előszőr hagyj neki egy kis időt. Egy párnapig hagyjd, hogy kedve szerint teljenek a napjai. Aztán remélhetőleg rá jön mennyire hiányzol neki. Egy pár nap után rottyantsd oda a kedvec ételét. Terits meg szépen. Készits egy palack borocskát és vacsora közben beszélgessetek. Beszéld meg vele az észrevételeidet, gondjaidat, mond el az érzéseid.

Majdan, ha közös megegyezére juttok, jöhet a vad orgia. :)

Ja és kérd meg vmeik nagyszűlőt, kedves rokont vagy barátot, hogy ez idő alatt vigyázzanak a csepp leányzóra.

Remélem sikerül megoldanotok a problémát.

2012. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!