Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csináljak, h. végre egy...

Mi csináljak, h. végre egy kis nyugtom legyen?

Figyelt kérdés
A családom nagyon idegesítő.Otthonról el kellet költőznöm nagyszüleimhez anyám szüleihez mert anyám élettársa rendszeresen kötözködött velem és fizikailag is bántót.Anyám azt mondja 2 tűz között van hol ott én csak védekezni próbáltam mindig is.Sajnos anyámat is bántotta és anya mindig rajtam vezet le a feszültséget.Mind1 el költöztem most nagyszüleimnél lakom akik szintén ki készítenek fölég nagymamám.Olyan mint ha direkt hergelne engem igyekszem kerülni ezért ,de valahogy mégis nehezen tudom.Apámmal nagyon nem tartóm a kapcsolatot fojtón ígérget de végül semmit nem segít.Nem tudom mi csináljak idén érettségizek ,de annyira ideges vagyok annyi sok stressz ér ,h. tényleg nem tudom mi csináljak.Barátaim nagyon nincsenek valószínűleg mert senki nem bírja az állandó siránkozásaimat de-de egyszerűen ki készülök idegileg.Már évek óta szedek nyugtatókat jártam pszichológushoz is az iskolába aztán ezt nagymamám megtudta és azóta még jobban lenéznek és bántanak.Mert szerintük nagyon jó dolgom van és aki pszichológushoz jár az bolond.Úgy gondoltam ,h. el kezdek dolgozni és majd ki veszek egy bérletet és végre nyugodt és boldog leszek.Keressek barátokat egy barátnőt és minden helyre jön...De nem így lett most már nem kapok semmi anyagi támogatást nagyon semmit nem vesznek nekem igazából mindent nekem kell meg vennem szóval amit keressek az hamar el is megy.Szóval abszolút kilátástalanak tartottam és tartom az életem.Múltkor el mentem szórakozni és jól be rúgtam.Úgy gondoltam ,h. véget vettek az életemnek amiből mentő lett mert a szórakozó helyről ki küldtek és jól kiraboltak állapotomat kihasználva valakik.Másnap az Erzsébetben ébredtem a csuklómat szét trancsíroztam mégis megúsztam.Rá jöttem h. nem vagyok képes öngyilkos lenni persze azért még próbálkozom ,de nem hiszem hogy sikerül.Szóval a lényeg az ennyi!Köszönöm annak aki végig olvasta és tud valami jó ötletet adni ,h. mit csináljak?

2012. okt. 31. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Költözz a nyelvtan tanárodhoz. Amúgy nem veled van a baj? Ha sehol se jó neked..
2012. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahogy bird ki amig le ertesegizel, aztan irany alberlet vagy keress valami munkat kulfoldon, muszaj uj eletet kezdened, ne hagyd h lenyomjanak
2012. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az érettségihez próbálj egy kicsit tanulni.

Magyarból nem vagy nagyon jó.

Biztos sok baj lehet otthon, de talán nálad is van valami.

ez a mentős dolog butaság. élni kell, és nem meghalni.

2012. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Diszlexiás vagyok!Szóval tudom ,h. elég bénán írók.Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!