Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve tart de miért ismétlődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve tart de miért ismétlődik meg újra? Mit kellene tennem/tennünk, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régóta elhúzodó kapcsolatban ugy mond " se vele se nélküle dolog" Nem csak részemről hanem a másik félről is....

AKárhányszor eldöntjük jó oké vége ennyi volt szia élj boldogan...nem megy...visszatalálunk egymáshoz...és ujra kezdödik minden...mikor együtt vagyunk jóóó....de van amikor megsokkaljuk és ennyi.....ez egy végeláthatatlan spirál!!!!Vagy semmi vagy minden van köztünk barátok nem tudunk lenni!!!Kérlek valaki...nekem elég ha tapasztalatot irtok...de tanácsot szeretnék kéreni!mit tegyek?


2011. jan. 9. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pontosan egy ugyan ilyen kapcsolatom!Egyikőtöknek erősebbnek kell lennie.Engem egyszer megbántott egy olyan dologgal,amit már akkor is tudott, mikor a kapcsolatunk elején voltunk, és ez annyira szíven ütött, hogy ott akkor abban a pillanatban én szakítottam vele, hiába jött utánam, hajthatatlan voltam, és a hátam közepére sem kívántam többet.Érdekes dolog ez, egyik percben még full szerelmes voltam, a másikban pedig gyűlöletet éreztem iránta, csupán csak egy rossz hozzászólása miatt.Erőt kívánok neked ehhez az egészhez,és legyél te az okosabb és vess véget mihamarabb, mert oda lesz a fiatalságod egy ilyen kapcsolattal.Ja, és 1 hét alatt kihevertem!!!!
2011. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)

Sajnos igen...

Mondtam már ezt és tettem is de egyszerűen nem birtam....próbáltam mással lenni...de annyira rossz volt és mindig feltűnt...

NEmt udom végkéép:/

2011. jan. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!