Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 év korkülönbség, ráadásul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év korkülönbség, ráadásul mindketten bátortalanok vagyunk. Mit kéne tennünk/tennem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és nemrég nagyon egymásra találtunk egy férfivel. Sok közös barátunk mondta nekem, hogy tetszem neki, célozgatnak kettőnkkel kapcsolatos dolgokra, mikor mindketten ott vagyunk a társaságban. Nagyon sokat beszélgetünk, nevetünk és tényleg látszik, hogy bejövünk egymásnak. Viszont ő nagyon félénk (na meg persze én is, de én a régi értékek szerint élve nem hiszem, hogy a nőnek kell kezdeményezni), nem nagyon kezdeményez. Persze volt már olyan, hogy eljött elém kocsival, hazavitt, vagy elmentünk ketten kirándulni, de ott sem történt semmi. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy a kölcsönös érzésből egy kapcsolat alakuljon ki? Vannak esetleg valami trükkök arra, hogy még közelebb kerüljünk egymáshoz? Elég tapasztalatlan vagyok a témában, ezért kérdeztem.

Előre is köszönöm


2011. máj. 18. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján, már vagytok olyan viszonyban, hogy nem tűnne tolakodásnak, ha rákérdeznél, hogy ő is többnek véli e a kapcsolatotokat, mint barátság. Egy harmincas férfi van olyan érett, még ha félénk is, hogy eldöntse,akar e többet. Azért én ezt a +14 évet kicsit óvatosan kezelném. De te érzed.
2011. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HA szereted akkor térj a témára. a korkülömbség nem számit. nagykorú vagy.
2011. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

valószinüleg a férfi 30 akárhgány évesen elég tapasztalatlan hogy nem tudja hogy kezdeményezzen, de azis lehet h csak fél a csalodástol vagy a visszautasitástol... ő hallott már vissza olyat h "neked is bejön"? vagy ezt te kimutatod neki lájtosan?


17/L

2011. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mutasd ki neki kicsit jobban, nézz hosszasan a szemébe, adj neki jelet hogy ha esetleg megcsokolna akkor nem kapna egy oltári frászt.. :)


17/L ( aki az elözöt is irta)

2011. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, azért én is adok óvatos jeleket, meg keresem a társaságát. És nagyon valószínű, sőt, szinte biztos :), hogy hallotta a közeli barátainktól, hogy nekem is ez a véleményem róla.

De épp ez a problémám, hogy nem merek kezdeményezni, esetleg valami nagyon finom módszerrel... Ezen a sokáig nézek a szemébe dolgon kívül tehetek még valamit? (nem mintha az nem lenne jó ötlet - köszönet is érte:))

2011. máj. 18. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok, azzal a különbséggel, hogy 30-as pasiként egy 40-es nő tetszik. Amennyire lehet, már körbe udvaroltuk egymást. Ha egy 30 körüli lány lenne, már rég közelebb kerültünk volna egymáshoz... A korkülönbség viszont mindkettőnket elbizonytalanít. Én nem vagyok benne biztos, hogy neki egy fiatalabb pasi megfelel, ő meg nem hisz benne, hogy nekem tényleg ő kell.

Én szóban, ő mozdulatokban közelít. Talán fel kellene ezt cserélni egy kicsit, mert úgy tűnik, mindenki csak a saját kommunikációs eszközeit érti.

2011. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, kérlek, írj majd, ha bármi történt! A tiétek is egy rendkívül érdekes történet lehet.
2011. máj. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!