Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a kicsik neve?

Mi legyen a kicsik neve?

Figyelt kérdés
Januárba fognak megszületni és ikrek lesznek,fiú-lány:) A kislánynak Nina lesz a neve,de azt még nem tudjuk,hogy a kisfiúnak mi legyen.Szerintetek?A Nina jó?

2012. nov. 4. 20:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
A Nina olyan semmilyen..nekem nem tetszik. Vez
2012. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
A Nina olyan semmilyen..nekem nem tetszik. Vezetéknevet elárulod?
2012. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
60%
Nekem a Nina nem tetszik. Bár nem is vagyok híve ezeknek a túl "modern" neveknek :/
2012. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%

Nina nem tetszik. Egy betű elírás, elhallás,és kész.


N helyett P. Meg olyan sztárgyerekes..

2012. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%

Nina:S becenévként végülis jó:)

de pl: Nikolett?! és becenévként lehetne a nina :)

fiúnak pedig: Milán,:)

vagy Viktor és Viktória :D

2012. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
24%

A fiú legyen Zsombor.


Olyan nincs, hogy Nyina? nekem úgy jobban tetszene. Az olyan oroszos hangzású lenne. Bár becézni attól még lehet majd így :) Sőt akár Nyinuska :)

2012. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
36%

Ninát ne adj, ne csesszetek így ki vele, vannak szép nevek

Lány:Pl.: Zoé, Norina, fiú: Noel,! Norina, és Noel is jó lenne az ikreknek szerintem!:)

2012. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik értelmes válaszokat adtak!:)

Aki kötekedett:nem neked kell eldönteni,csak megkérdeztem,hogy szerintetek melyikek a szép nevek!De látom ezen az oldalon nem lehet semmit!:)

2012. nov. 4. 20:34
 9/32 anonim ***** válasza:
29%

Miért akarsz kitolni szegény kislánnyal? Így is elég kitolás neki, h lány... (Én is az vagyok, állandó megfelelés mindenhol, otthon melóhelyen, szívesebben lennék fiú).

Miért nem Eszter, Veronika, Laura, Barbara, Tamara, Anna, Olga, Sára, Sarolta, Helga, Henrietta, Brigitta, Mária? Bármi ami szép és nem olyan könnyen csúfolható. Nina, Pi.na, érted? Mai világ is kigúnyolja a társait, ha nem olyan neve van, vagy tényleg csak bár betű átírás és máris nemi szerv vagy állatnév. Mi lesz 6-7 év múlva mikor suliba mennek? Erre is gondolni kell!

2012. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%

mi a férjemmel leültünk és össze írtuk az összes nekünk tetsző nevet

utána hosszú szelektalas után megszuletett a Dóra és a Péter név.

lehet tucatnév,de nekünk ez tetszett,hiszen lehet becezni sokfelekepp. és szerintem fontos,hogy óvodában is megallja a helyét,de ha évek múltán dolgozni fog,ne röhögjék körbe,hogy mondjunk Nintendónak hívják:-)

2012. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!