Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmasak? .

Csak szerintem szánalmasak? .

Figyelt kérdés

... azok, akik kirakják ide a blogukat, hogy véleményezzék, erre ha kapnak egy negatív kritikát, máris plafonon vannak, hogy hogy merészeli valaki kritizálni a remekművüket? Atyaúristennek képzelik magukat, vagy csak nem bírják, ha valaki lepontozza őket?

Bár rengetegen nem ismerik a "szabad véleménynyilvánítás" fogalmát, de az, hogy a legkulturáltabb negatív kritikára is elkezdenek anyázni, szerintem már a ló túloldala...

Én is kiraktam egyszer a blogomat, amin Harry Potteres fanfictiont írok (főszereplője egy vámpír csaj), erre elkezdik nekem néhányan, hogy "Edward Cullen hol van", meg "Olyan giccses, hogy már ebben is vámpír van", erre azt reagáltam, hogy miért törvényszerű, hogy minden, amiben akárcsak szó esik vámpírról, az már Twilight? Amúgy diszkréten válaszoltam, mert tisztában vagyok a hibáimmal, meg hogy semmi nem tökéletes, és elfogadom mások véleményét, ellentétben egyesekkel, akik képesek lennének akár kinyírni mindenkit, akinek nem tetszik a cuccuk...

Értelmetlen az egész kérdés, de olyan szinten ki nem állhatom az ilyen egós gyökereket, hogy muszáj megkérdeznem másokat is, hogy én vagyok ennyire hülye, vagy másoknak is ez a véleménye? xD



2013. jún. 24. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sokkal szánalmasabb mint, hogy majd egy oldalt írtál erről...görbe a tükör.

Unatkozol?-Nem csodálom.


Az Éjjel-Nappal Budapest hamarosan jön.

2013. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegulis, te is ugyanazt csinalod :)) De ertem, mire gondolsz :) Engem is idegesit, foleg amikor veszem a faradtsagot, hogy valaszoljak a kerdesere, aztan orulok, hogy neten van az egesz, mert maskepp leharapna a fejem :D
2013. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy sokat írtam, de rövidebben nem tudtam leírni xDD

Az Éjjel-Nappal Budapest meg... hát inkább nem mondok rá semmit xDD

Nem unatkozok :D

Egyébként nem erre gondoltam. Arra gondoltam, amikor nem kulturáltan, hanem durván beolvas annak, aki negatív kritikát ír neki, és ez nem egyenlő a normál válaszadással :D

2013. jún. 24. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez pont így van ahogy leírtad,szerintem is.
2013. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnyugtat, ha nem vagyok egyedül :D

Amúgy mindenkinek ment a zöld kéz :D

2013. jún. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!