Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem szánalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmasak ezek a randizós/társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

Szerintem roppant elszomorító és bizarr, hogy így "direktből" kell ismerkedni itt, meg már az elején mindenki tudja, hogy mi-hogy lesz, ki mit akar stb.

Miért nem lehet a való életben ismerkedni?



2013. jún. 10. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Biztos nem csak szerinted, de véleményem szerint nem azok.

Itt legalább egyértelmű, hogy mit akarnak az emberek.

Egyébként meg nem "kell" ismerkedni. Sőt! Felregelni sem "kell"!

2013. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Való élet:

-meló-->hazamész-->eszel-->relax-->alvás

-kollégák barátok kevesen vannak, jórészt házasok

-alkalmatlan hobbik-->kevés és jórészt foglalt nő csinálja

2013. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem neveznem oket szanalmasnak, egyszeruen a modern vilag egyik mellektermeke(mindenki a telefonjan log, el van zarva a kulvilagtol, szamitogepes jatekok, a termeszet mar smafu es minden normalis ember tele van gatlasokkal es felelmekkel/neurotikus szemelyisegi jellemek)

Tehat egyetertek azzal, amit irtal. Sokkal jobb lenne, ha a valo eletben tudnank ismerkedni, de sokan nem tudnak vagy nem akarnak igazan kijonni ezekbol a vedoburkokbol es ez az egyetlen mod arra h talaljanak valakit (akivel Talan el tudnak beszelgetni)


Masreszt nehez normalis embert talalni es ha a nap-mint-nap eletedben nem talalkozol ilyennel, akkor az internet segithet talalni olyan embereket akiket keresel.

2013. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A való életben is lehet ismerkedni, csak sokkal nehezebb:


1. Korlátozottabb a merítés, kisebb a valószínűsége, hogy megtalálod a hozzád valót. A társkereső oldalon tudsz szűrni életkor, dohányzás, stb. szerint.


2. Ha élőben megismerkedsz valakivel, nagy valószínűséggel foglalt vagy éppen nincs kedve "párosodni". A társkereső oldalon a nők többsége komolyan társat keres. (Egy kisebb részük csak a férje mellé keres szórakozást vagy nem gondolja komolyan, vagy még nem nőtt fel a mesekönyvekből és kicsit magasra teszi a lécet.) A férfiakra ugyanez nem feltélenül igaz, nagyon soknak van párja, csak errő elfelejt írni.


3. Könnyebb leszólítani valakit a neten keresztül, kisebb az égés, ha elutasítanak. A való életben ritka, hogy egy nő azt mondja nekem: szimpatikus vagy, megismernélek. A társkereső oldalon ez rendszeres. És persze visszafelé is igaz.


4. Akkor foglalkozol társkereséssel, amikor ráérsz, akár éjszaka vagy hajnalban is.


5. Nem tud rád akaszkodni olyan, aki nem tetszik neked. Tiltólistára teszed és kész.


Persze vannak hátrányai is:

1. A nők többsége pofátlanul hazudozik magáról. Ez a való életben is előfordul, de az ismerősök között könnyebb valós információkat szerezni valakiről. (Gondolom, a férfiakkal hasonló a helyzet, de erről nincs közvetlen tapasztalatom.)


2. Amikor végül összejön az élő talélkozás, nagy koppanások vannak. A frappáns leveleket író nő humorérzéke valójában nulla, a manöken helyett egy átlagos nő jelenik meg, az átlagos helyett egy lerobbant. De jártam fordítva is, bár ez ritkább.


3. Ismeretlennel nehezebb fenntartani a társalgást, szórakoztatni stb.


Szóval szánalmasnak nem nevezném őket, szerintem hasznosak, időt, pénzt és energiát takaríthat meg az ember.

2013. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak szerinted szánalmasak (persze jogod van a véleményedhez és úgy ismerkedsz, ahogy akarsz).

A netes társkeresés gyorsan terjed. Az Egyesült Államokban pl. a házasságok több, mint harmada interneten keresztül kezdődik.

Egy kutatás szerint az internetes kapcsolatokból lett házasságok valamivel kisebb eséllyel végződnek válással, mint a hagyományosak. Ez persze nem perdöntő érv a társkereső oldalak mellett, de elég nagy mintát vizsgáltak.

[link]

2013. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én speciel azt tartom szánalmasnak, hogy vannak emberek, akik lenézik, szánalmasnak tartják, netán még be is szólnak olyanoknak, akik kihasználják ennek az ismerkedési formának a lehetőségeit.


Eljárni ismerkedni: max hétvégén mert hétköznap ugye dolgozni, kell + korán kelés. már aki dolgozik és nem segélyből él.


Élőben is találkozhatsz bunkó emberekkel, ahogy a neten is, ez tehát nem ellene szóló érv


Munkahelyen : én biztos nem ismerkednék, mert szakítás esetén piszok kellemetlen


Ugyanez igaz az iskolára , osztálytársak közötti járásra.


Mi marad?


Nekem maradt az internet. És nem tartom szánalmasnak, hogy ott ismertem meg a férjem. Boldogok vagyunk. Nem érdekel ki mit gondol erről. Ilyenkor azt szoktam mondani, amit a férjem is mások véleményével kapcsolatban. Olyan, mint a *egglyuk. mindenkinek van , de senkit se érdekel.


Szóval számomra az szánalmas, aki leszól valamit, csak mert ő nem merte kipróbálni, vagy nem jött neki össze.


27/N

2013. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!