Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon szánalma...

Csak szerintem nagyon szánalmasak ezek az idézetes képek, amik Facebookon terjednek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ki az az elborult, aki ilyeneket kitalál. Mert ha még értelmes lenne, akkor azt mondom jóvan, de pár napja is milyen volt kinn valakinek, egy nagy hegy és ráírva, hogy ha tudnád mennyire hiányzol vagy valami ilyesmi. Teljesen nem is oda való dolgokat írnak egy képre. Kinövik ezt valaha?
2013. jún. 4. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha nagyon zavar, akkor ne menj fel facebookra a szükségesnél többször.
2013. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
vagy töröld magad és akkor nem fogod látni őket többet
2013. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Engem jobban zavarnak a mémrknek nevezett "vicces" képek. Még nem láttam olyat amit nevetni tudtam. Nem értem például, miért vicces, hogy egy film jelenetet kivágnak és az összes szereplőnek bajuszt rajzolnak. Ez max 10 éves korig volt vicces.
2013. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
* mémeknek
2013. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb, ha facebookon terjednek, mintha köremailekben terjednének...

A facebookra nem kötelező felmenni, nem kell ott a nyálat csorgatni. De a leveleit nem árt, ha végignézi az ember. És ha a postafiók tele a kedves barátok viccesnek tartott továbbküldős idézeteivel, szépséges képeivel, iszonyú érdekes történeteivel, akkor az eléggé idegesítő.

Én az ismerőseimet leszoktattam erről, de még így is van néha egy két újonc...

Tegyék a facéra, tegyék a blogjukra, akárhova, és ha nem érdekel, nem keresem fel, de nekem direktbe ne küldjék...

2013. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az idézetes vagy vicces képek 99%-a béna, sablonos, unalmas és gagyi, és csak az osztogat meg ilyeneket, aki nagyon ráér, és a FB-n éli az életét. Van FB-m, mert néha hasznos, de az üzenőfalamat a rápillantásnál bővebben nem olvasom, mert aki akar tőlem valamit, az úgyis ír üzenetet.
2013. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!