Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ráirjak facebookon...

Mit tegyek? Ráirjak facebookon vagy ne?

Figyelt kérdés
Van 1 helyes fiu akit már többször is láttam de még sosem beszéltünk.
2013. máj. 26. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
írjál rá!!!
2013. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért tudnod kell, hogy lehet, hog úgy fog tűnni, mintha zaklatnád, főleg, ha ő azt sem tudja, ki vagy. Az jobban veszi ki magát, ha tudod, hogy ekkor meg ekkor itt van, akkor odamész hozzá. Ha ez nem lehetséges, akkor meg lehet próbálni a Facebook-ozósdit, de fel kell készülni arra is, hogy bizarr lesz neki.
2013. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez baromság... mindenki örül ha ráírnak...
2013. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baromság. Max. a Facebook-függők örülnek. Na pl. ha rám rámírna egy srác, akit nem is ismerek, azt sem tudom, ki, akkor nem örülnék neki. 1) beszéljen velem személyesen előbb, ha már úgyis látott, 2) sima zaklató is lehet.
2013. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne facebookon írj rá! Mozdulj rá élőben!
2013. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De tudja ki vagyok! és most utazzak több kilómétert?
2013. máj. 27. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!